Я дізналася, що мій чоловік мені зраджував протягом двох років із сусідкою

Я дізналася, що мій чоловік мені зраджував протягом двох років із сусідкою.

З чоловіком ми були у шлюбі 7 років. Три роки тому купили квартиру в новобудові, зробили ремонт і заселилися. Поряд з нашою квартирою жила жінка на вигляд років за п’ятдесят, зверху над нами жила дівчина приблизно нашого віку років тридцяти. Дівчина була самотня, але дуже красива. Вона завжди була привітна, після нашого знайомства одразу сказала, що якщо знадобиться допомога або щось буде потрібно ми можемо завжди звертатися до неї.

Мені ще тоді дивним здалося, така гарна дівчина чомусь у такому віці немає чоловіка та дітей. Взагалі, це не мої справи, але на той момент думки у мене такі виникли.

Мій чоловік працює в офісі. Зазвичай з роботи він повертався о сьомій вечора додому. Але останні два роки він повертався десь на дві години пізніше. Чоловік сказав, що в нього продовжили робочий графік.

Я довіряла чоловікові, тому ніяких сумнівів щодо цього не було. Якось до мене зайшла наша сусідка жінка, яка жила поряд з нашою квартирою. У неї вдома перегоріла проводка і вона попросила, щоб мій чоловік пішов і подивився, що трапилося. На що я їй відповіла, що він ще не повернувся з роботи, бо зараз лише сьома вечора. Жінка дивно так подивилась на мене і пішла додому.

Я таку реакцію не зрозуміла, але не сильно звернула увагу.

Я пішла, як завжди, готувати чоловікові вечерю. У нас скінчилась соняшникова олія. Тому я вирішила піти до нашої сусідки по майданчику та попросити, але жінка мені не відкрила. І я пішла до тієї сусідки, що мешкає над нами. Вона відчинила мені двері та запропонувала, мені увійти та випити чай. Я погодилася, чому б і ні.

І тут вона запитала мене про нашу сусідку:
– Ця жінка ваша родичка?
Я здивувалась і запитала, чому вона так подумала?
Вона сказала, що часто бачила, що мій чоловік увечері приходить до неї, тому й подумала, що наша родичка.

Від почутого я просто очманіла. Я про це взагалі нічого не знала. І тут мене почало трясти. Я уточнила, в якому проміжку часу вона бачила, коли він до неї приходить. Вона сказала, що зазвичай ввечері, після роботи приблизно після сьомої.

І тут я згадала, дивую посмішку жінки, коли я сказала, що мій чоловік ще на роботі. Я підскочила і побігла одразу вниз. Почала виламувати цій жінці двері. З переляку вона відчинила мені. Вся розпатлана в халаті, я прорвалася до неї у квартиру. Побачити таку картину я не очікувала. Мій тридцяти річний чоловік зраджував мені з жінкою майже вдвічі старшою за нього.

Наступного дня я подала на розлучення. Мені здається, такі пристрасті до жінок в такому віці, це якісь психічні розлади. І чому я так багато часу цього не помічала…

You cannot copy content of this page