fbpx

Я дізнався, що моя донька почала зустрічатися з хлопцем, це виявився син моєї колишньої коханки. Чому світ такий маленький? А раптом вони одружаться, як потім «знайомитися»?

Моя сповідь трохи схожа на сюжет серіалу для жінок, але це дійсно правдива історія з життя, на мій превеликий жаль.

Була у мене коханка 12 років тому. Хоча в ту пору у мене взагалі було багато коханок, так як з дружиною стосунки йшли до розриву.

Але та була особлива – вогонь-баба. У всіх сенсах, не тільки в ліжку, величезне задоволення давало спілкування з нею, ми могли говорити годинами по телефону. Вона була теж не вільна.

Якось одна з колишніх подруг попросила мене відвезти її з дитиною в інше місто. Вона дізналася і закотила мені скандал.

Сказала щось типу того, що готова змиритися з моєю дружиною, але інших баб терпіти не збирається.

Сказала, що в неї до мене почуття. Я отетерів від такого нахабства – вона адже сама заміжня. Власне, ці думки я їй і висловив. Після цього я більше її не бачив – вона мені смску написала, що розриває відносини.

Спочатку я тільки плечима знизав: знайду таких  за 5 копійок. Потім зрозумів, що не можу без неї. Таке відчуття, що навколо повітря викачали і я задихаюся. Став психувати, дружина з дому вигнала, хоча у нас до цього тільки син народився.

Не знаю, чим би все скінчилося, але у дружини раптово померла мати, мені довелося повернутися в сім’ю, щоб піклуватися про дітей, так як дружина була в депресії. Свої власні переживання поховав і забетонував.

А ось, власне, і спливла проблема. Моїй доньці 22 роки. Нещодавно познайомилася з хлопцем, стали зустрічатися. Про хлопця поганого сказати нічого не можу, він вже вуз закінчив, працює, житло знімає.

Загалом, в свої 24 роки цілком самостійний чоловік. Правда, з дня нашого знайомства мене невідступно переслідувала думка, що я його вже десь бачив. І ці очі коньячного відтінку. Не витримав, запитав його.

А він відповідає: всі говорять, що я на маму дуже схожий. Ось ви і вирішили, що це зі мною знайомі. Ви з моєю мамою працювали. Само собою, задаю питання: а хто у нас мама, і якщо ми з нею були знайомі?

Далі пішла розповідь: його мама ніколи не спілкувалася по інтернету, ніколи не була в соц мережах. Він умовив створити її сторінку ФБ, сказавши, що вона може знайти там багато знайомих. Вона так і зробила. Знайшла і мою сторінку. Сказала йому, що ми колишні колеги. І тут хлопець побачив фото моєї дочки і вирішив познайомитися з нею. Знайомство пройшло успішно, і тепер він хоче нашу сім’ю познайомити зі своєю.

Залишилося тільки подивитися на фото його мами. Кого я на ній побачив, вам, думаю, і так зрозуміло. До речі, ми ніколи не були з нею колегами. Посоромилася синочку сказати, що ми були коханцями.

Зла на неї не вистачає. Якого біса вона знову залізла в моє життя, втягнула в це мою дочку. Хлопець, правда, каже, що вона сама не в курсі, з ким зустрічається її син, але я вважаю, що вона побічно в цьому винна. Я не хочу з нею ніякого спілкування, а вже тим більше, ставати родичами. Але не бачу ніякого іншого шляху, як типу познайомитися і робити вид, що ніколи одне одного не зустрічали. Хочеться подивитися на її личко, коли ми до неї всією сім’єю Захід.

Related Post

Родичі почали говорити приблизно наступне: “Коли заведете дитину?”, “Обзавелися котами, а дітьми коли?”.Родичі почали говорити приблизно наступне: “Коли заведете дитину?”, “Обзавелися котами, а дітьми коли?”.

Два кошатника – це сила … і справжня любов Всім привіт-привіт! Пишу по фану і в легкому угарі. Майже 5 років тому я познайомилася з хлопцем в магазині для тварин.

Весілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукніВесілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукні

У мого чоловіка є коханка. Зустрічається з ним давно. Я не проти їхніх стосунків. Робити капості і мстити коханці у мене навіть і думок не було. Для мене дуже неприємно,