fbpx

Я допомогла грошима засудженому, а він після цього пропав…

Мені просто треба виговоритися, дуже довго тримаю в собі. Я, звичайно, знаю, що багато хто мене не зрозуміють і засудять.

Деякий час назад, в соціальних мережах мені написав хлопець. Фотографії не було. Я зазвичай на таке не реагую, а тут він якось знайшов підхід і тому я вирішила поспілкуватися.

Відразу скинув фото і своє визнання, що знаходиться в не таких віддалених місцях. Мене чомусь не збентежило все це.

Ми стали спілкуватися, якось закрутилося все швидко в спілкуванні, одне одного розуміли з півслова, по телефону спілкувалися.

Але там у нього сталася проблема, для вирішення якої потрібні були гроші. Не такі вже й великі, але все ж. Скільки він там був, весь цей час з родичами не спілкувався, мама і не знала, де він. Тільки один друг його відвідував і все.

І ось в цей момент він подзвонив мамі, мама відгукнулася, частину грошей дала, скільки змогла. Час минав, просити більше ні в кого. Не знаю, що мною рухало, але знаючи його 4 дні, я відправила йому суму, якої не вистачало. Це питання вирішили.

 Йому можна було подавати на УДЗ, але і там мова пішла про гроші і не малі. Більше, напевно, я наполягла на тому, що не треба сидіти, склавши руки, а вирішувати це питання, щоб вийти звідти. Мама постаралася, звичайно, все, що могла.

Я повторюся, що мною рухало, я не знаю. Він дуже запав мені в душу. Я зробила спроби і не одну, подала запити в банк на кредит. І на мій превеликий подив, мені стали відповідати позитивно. Я знайшла відсутню суму, все провернули.

Але там сталося одне непорозуміння, зловили їх на гарячому. Йому загрожувало ще 5 років. Друга випустили, так як мій знайомий взяв все на себе. Дуже в цьому питанні допоміг його друг, у нього були зв’язки. Треба було все зам’яти, але знову потрібні кошти.

Волею випадку або так було завгодно богу, мені ще один банк дає добро. Я, звичайно, не могла відступити назад, і продовжувала допомагати. Залишалося тільки чекати.

Місяць тому я дізналася від його ж друга, так як він мав справи з адвокатом, що його випустили, але він пропав. Де він, що з ним, ніхто не знає. А мені б тільки знати, що з ним все добре.

Related Post

Ревнощі…Ревнощі…

Ревнощі – це порок. Чи чули таку фразу. Частенько вважається, що ревниві люди здатні на багато що, багато зараховують ревнощі до табору гріхів. Давайте відповімо самі собі на питання, чому

Іринка поїхала жити до американця, але там вияволося зовсім не те життя, яке вона намалювала в мріяхІринка поїхала жити до американця, але там вияволося зовсім не те життя, яке вона намалювала в мріях

Дізналася – що він одружений – після того, як ПОПАЛА … спочатку-було віртуальне знайомство з даними в анкеті- вільний, типовий американець, 176-72, фото з гітарою, фото в окулярах, є діти-

facebook