Я допомогла грошима засудженому, а він після цього пропав…

Мені просто треба виговоритися, дуже довго тримаю в собі. Я, звичайно, знаю, що багато хто мене не зрозуміють і засудять.

Деякий час назад, в соціальних мережах мені написав хлопець. Фотографії не було. Я зазвичай на таке не реагую, а тут він якось знайшов підхід і тому я вирішила поспілкуватися.

Відразу скинув фото і своє визнання, що знаходиться в не таких віддалених місцях. Мене чомусь не збентежило все це.

Ми стали спілкуватися, якось закрутилося все швидко в спілкуванні, одне одного розуміли з півслова, по телефону спілкувалися.

Але там у нього сталася проблема, для вирішення якої потрібні були гроші. Не такі вже й великі, але все ж. Скільки він там був, весь цей час з родичами не спілкувався, мама і не знала, де він. Тільки один друг його відвідував і все.

І ось в цей момент він подзвонив мамі, мама відгукнулася, частину грошей дала, скільки змогла. Час минав, просити більше ні в кого. Не знаю, що мною рухало, але знаючи його 4 дні, я відправила йому суму, якої не вистачало. Це питання вирішили.

 Йому можна було подавати на УДЗ, але і там мова пішла про гроші і не малі. Більше, напевно, я наполягла на тому, що не треба сидіти, склавши руки, а вирішувати це питання, щоб вийти звідти. Мама постаралася, звичайно, все, що могла.

Я повторюся, що мною рухало, я не знаю. Він дуже запав мені в душу. Я зробила спроби і не одну, подала запити в банк на кредит. І на мій превеликий подив, мені стали відповідати позитивно. Я знайшла відсутню суму, все провернули.

Але там сталося одне непорозуміння, зловили їх на гарячому. Йому загрожувало ще 5 років. Друга випустили, так як мій знайомий взяв все на себе. Дуже в цьому питанні допоміг його друг, у нього були зв’язки. Треба було все зам’яти, але знову потрібні кошти.

Волею випадку або так було завгодно богу, мені ще один банк дає добро. Я, звичайно, не могла відступити назад, і продовжувала допомагати. Залишалося тільки чекати.

Місяць тому я дізналася від його ж друга, так як він мав справи з адвокатом, що його випустили, але він пропав. Де він, що з ним, ніхто не знає. А мені б тільки знати, що з ним все добре.

You cannot copy content of this page