fbpx

Я думала, що чоловік після весілля схаменеться і перестане зраджувати, потім думала, що після народження дитини щось зміниться. Але нічого не змінилося, нічого

Хочу поділитися з вами, милі жінки, тим чому ми повинні любити самі себе. Моя історія можливо для когось банальна, хто впізнає в ній себе, а може хтось, виходячи з цієї історії, зробить відповідні висновки.

Вийшла заміж я в свої 23 роки і за дуже великої любові, начебто все було б нічого, от тільки чоловік як гуляв до весілля, так і не перестав після.

Ну думаю, дитина може змінить все, так, так думають багато жінок, але ні, як виявилося народження дитини нічого в нашому житті не змінило, були сльози, благання перестати гуляти і були тільки з сім’єю. Мій чоловік, нікого не чув, а я постійно думала, як же я сама буду, якщо він раптом піде. Так йшли роки, але на жаль нічого в житті не змінювалося, потім народження другої дитини, і ситуація та ж.

Коли діти трохи підросли, і пройшло десять років життя, я просто зрозуміла, не один чоловік не гідний жіночих сліз і тим більше, що б його чекали, поки він буде жити тим життям, яке вважає кращеим.

Я просто плюнула на все це, і стала любити себе. Почуття до чоловіка згасли повністю. Я приділяла собі увагу, привела себе в порядок, стала займатися фітнесом і своєю зовнішністю.

Друзі чоловіка заздрили йому, а він так нічого і не зрозумів. Після розлучення, він усвідомив що втратив, але я високо піднявши голову дивилася тільки вперед, і ніколи не оберталася назад.

Так, на це знадобилося багато часу, щоб це усвідомити і все зрозуміти, але я не про що не шкодую.

Любі жінки, любіть себе, адже ми заслуговуємо щастя в житті! Поки ми самі себе не полюбимо і не візьмемо в руки, цього ніхто не зробить за нас!

Related Post

Він виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікамВін виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікам

Ось моя історія, наприклад, не зовсім звичайна. Можливо допоможе комусь побачити щось нове. Обговорювати і засуджувати – це, вибачте, не до мене, я пережила дуже багато і зрозуміла – людина