Я думала, що все це залишиться між мною та подругою, а вона розповіла це всім і налаштувала всіх проти мене

У мене була найкраща подруга, з якою ми спілкувалися зі школи. Якось ми з нею сильно посварилися при всіх, і дві наші однокласниці стали на її бік. Все б нічого, але вони почали цькувати мене в соціальній мережі.

Пам’ятаю, тоді мені було дуже страшно і боляче від того, що моя найкраща подруга їх не зупинила, а на моє запитання, чому вона це зробила, вона відповіла, що їй було приємно, що її захищають.

Звичайно ця ситуація дуже врізалася мені на згадку, але я її вибачила. Ми продовжили спілкуватися, і вона поступово почала від мене віддалятися і потоваришувала з іншою дівчинкою. Після цього ми не спілкувалися близько чотирьох років.

Не пам’ятаю, як відновилася дружба, але я почала знову вважати її своєю найближчою подругою. Вона дівчинка товариська і крім мене мала багато подруг, і бували такі ситуації, коли вона обирала не мене, а інших. Це було дуже часто і мені було прикро, хоч я розуміла, що не можу її змусити зі мною спілкуватися.

Одного разу, коли в мене настав дуже тяжкий період у житті, і я готова була вчинити страшні речі, я зрозуміла, що зі мною поряд нікого немає, немає людини, яка б мене підтримала. Я бачила, як вона тим часом розважалася в компанії своїх подруг.

Я людина дуже запальна і трохи драматична. Так вийшло, що я написала цілий лист і нагадала про випадки, коли вона мене зраджувала, закінчивши тим, що хотіла б припинити спілкування, але також я написала, що вона була мені дійсно важлива, проте я хотіла дружити з нею більше, ніж вона зі мною.

Після отримання цього листа, я виявила, що вона мене заблокувала, так і залишивши моє повідомлення без відповіді та будь-яких коментарів. Згодом виявила, що наші спільні друзі також мене заблокували. Тобто, по суті, вона вчинила зі мною так само як у школі, а від цього ще гірше.

Я розумію, що не ідеальна, але я просто хотіла, щоб у мене була найкраща подруга, і вона була важлива для мене. Я думала, що все це залишиться між нами, а вона розповіла це всім і налаштувала всіх проти мене.

You cannot copy content of this page