fbpx

Я думав що втік від проблем і некрасивої жінки, а насправді просто приречив себе на вічне одиноке життя

Коли ми одружилися з моєю жінкою Людою, їй було 19. Вона виглядала просто неперевершено. Я старше за неї на 10 років, але ні мене, ні тимпаче її не засмучувала різниця в віці. Ми прожили щасливо 2 роки, далі декрет, безсонні ночі, Люда почала товстішати на очах, далися взнаки і важкі пологи, і гормони які їй тепер доводиться приймати і гастрит, який вона отримала на нервовому фоні.

Після того як дитина трішки підросла Люда прийшла до тями, схудла, зробила нову зачіску, я знову почав дивитися на неї як на жінку, наші вечори стали більш пристрасними і відвертими, і результатом цього був син. Враховуючи те, що схудла Люда тільки завдяки дуже сильним навантаженням і голоду, адже майже нічого не їла, то з 2 вагітністю вона знову набрала вагу, майже 30 кілограмів.

Кожного вечора я приходив додому, а там мене чекала вагітна бегемотиха, від неї пахло котлетами і смаженою картоплею, більше я такого витримати не міг. Але і образити жінку прямо теж немав ніякого морального права, бо колись сам її покохав, вона народила чудову доньку.

Своїй жінці я сказав що поїду на заробітки,щоб утримувати дітей і забезпечувати їх всім необхідним. Я подався до Естонії. Приїздив додому всього на 2-3 дні, іноді на кілька тижнів, проводив їх або у друзів або ще деінде, з дітьми був рідко. Дружина взагалі майже не бачив.

В Естонії я знайшов кохання всього життя, так, звісно вона не вміла так готувати як Люда, була трішки закритою і не такою ніжною, але дуже красивою і запальною дівчиною, дітей за 6 років так і не нажили,а одного дня сталося горе і мені перебили ногу на тому заволі де я жив.

Моя Кеті допомогла мені з перельотом на Україну і була здорова, більше ми не бачилися. Я пробув більше 6 місяців в батьків, а коли почав ходити і приходити до тями, то зрозумів що накоїв. Поїхав додому ,хотів покаятися, вернутися до жінки, адже навіть на по документам ми сім’я.

Заходжу в квартиру, а там якийсь чоловік. І Люда моя, красива, ні на кілограм не схудла, а виглядала неперевершено. Що було казати, подався до батьків. Тепер от думаю, як так вона могла, я працював, гроші слав для сім’ї, а вона тут завела собі коханця, і діти головне ні словом не обмовилися.

Related Post

І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?

Мій рідний брат Ігор працює начальником одного з відділів у великому банку. Він завжди добре заробляв і зовсім недавно купив однушку в центрі міста. Почав її здавати, а сам продовжував

Хлопець кличе мене по імені-по батьковіХлопець кличе мене по імені-по батькові

Зустрічаємося більше року, весь цей час хлопець звертається до мене тільки по імені-по батькові. Друзів, колишню дружину і колишніх дівчат кличе по імені, але мене ні разу! Намагалася поговорити з

Іван закохав у себе уперту феміністку ТамілуІван закохав у себе уперту феміністку Тамілу

Таміла наш старший продавець мала славу упертої феміністки. Вона вдова, більше 10 років одна живе, виховує одна сина. На чоловіків навіть не дивилася. Самодостатня особа. Вона була частим предметом як

facebook