Перейти до вмісту

Я думки про зраду дружини свого часу гнав поганою мітлою, і навіть коли друзі сказали з ким моя дружина час проводить, не хотілося вірити

У той час, як моя дружина піднялася пристойно кар’єрними сходами, трапилося ДТП. Винуватець не я, але на лікарняний я потрапив сильно кульгаючи. Потім кілька місяців провів удома, не працюючи, поступово відновлювався. У цей час я сильпо випав з життя.

Раніше мій прибуток перевищував зарплату дружини, але спершу я залишився без роботи, потім знайшов, але не таку високооплачувану. А в неї все навпаки, отримала підвищення, зарплата втричі стала перевищувати будь-яку мою. Також у нас є дитина, разом у шлюбі 8 років прожили, не зраджував їй навіть у відрядженнях, хоча жіночою увагою я не обділений.

Так ось, все в моїй історії виявилося все банально просто, у неї з’явився інший, він артист театру. Той на неї ні копійки не витратив, квіточки не подарував, з друзями/батьками не знайомив, нікуди не водив, навіть у кафешку якусь (боявся, що раптом побачать, бо паралельно ще крутив із дівчатами).

Вона часто на ніч у нього залишалася (алібі, як виявилося, їй мама забезпечувала), готувала йому, за квартирою доглядала, коли той був у від’їзді, продукти купувала, гроші на телефон кидала, сама за таксі платила. Все для нього робила.

Я теж спочатку думав, типу нова посада, зайнята сильно на роботі, втомлюється і після роботи затримується, це було виправдано зарплатою. Адже їй доводилося забезпечувати родину. Хоча я відчув, що в неї інший з’явився. Простежили за нею друзі на моє прохання, і всі побоювання мої підтвердилися.

Взяв її емоційно струснув добряче, не сказав, що знаю, просто пояснив, що так не може продовжуватись, хай визначається, я терпіти брехню не буду. Після цього вона пішла жити до своєї мами, пояснила це, що хоче побути сама і зрозуміти, чи любить вона мене.

Я думки про зраду дружини свого часу гнав поганою мітлою, і навіть коли друзі сказали з ким моя дружина час проводить, не хотілося вірити, все думав що нова посада та її кар’єра винні у всьому. Виявилося просто винний у всьому інший чоловік. А тепер я не знаю, навіть якщо вона обере мене, чи зможу я з нею жити?