fbpx

Я дуже втомилася прикривати зради подруги

З Машкою дружимо ще зі школи – за однією партою сиділи, на одні гуртки ходили, навіть одягалися однаково. Що називається “не розлий вода”.

Я все її секрети знала, а вона – мої. Коли підросли, то стало ясно, що вона на хлопчиків дуже ласа. Що не день, то у неї нова «любов». Остигала швидко, через тиждень-другий. У школі новенький? Все, Машка зі шкіри геть вилізе. І хлопці за нею хвостом бігали, билися, плакали, під балконом ночували. Вміла вона крутити-вертіти, тут не посперечаєшся.

Після школи пішли в один інститут, тільки на різні факультети. Мене в гуртожиток поселили, а вона з однокурсницями винаймала квартиру.

І там просто стріляниною очима не обмежилася, Машка почала спати з хлопцями, змінювати їх, як рукавички.

Гаразд, я не проти, та й вчити її не хотіла, знала, що вона тямуща, а з ким попало не ляже. Думаю – дурна, подорослішає, полюбить, заспокоїться. Але не тут-то було!

Універ закінчили, пішли працювати, спочатку я заміж вийшла, а потім Машка. Я зі своїм незабаром розлучилася, а ось вона – ні. І, знаєте, чоловік у неї – золото. Всім би такого мужика, який і заробляє пристойно, і її купає в подарунках. Маленьку доньку до божевілля любить, Машку на руках носить. Гарний, доглянутий, приємний в усіх сенсах мужик. А Машка все туди ж.

Ліворуч ходить тільки так – що не місяць, то новий красень на горизонті. Чоловікові бреше, що зі мною – то дівич-вечір, то зустріч однокласників, то ще якась дурниця. А я так від брехні втомилася, що вже сил немає. Іноді думаю – дурна ти, Машка, втратиш мужика, залишишся одна, а виляти хвостом ти не довго будеш, краса-то, вона проходить, як і молодість.

Люблю подругу всією душею, але дивитися на те, як вона хорошого мужика використовує і собі життя губить – не можу.

Та й чоловікові її в очі дивитися вже не можу. Іноді здається, що тільки дурень не знає, чим вона займається. Ось думаю, а раптом Ігор (її чоловік) вже все знає, просто терпить, щоб її не втратити та сім’ю не розвалити? А якщо так, то і про мою брехню він знає, що ще гірше.

Не знаю, скільки ще протримаюся так.

Related Post

10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти

І чому ми так часто забуваємо про ці прості правила? Одне з найпопулярніших питань, яким задаються дівчата при схудненні: чому одні їдять і не товстіють, а інші змушені себе обмежувати? Причин

Я заробляю більше чоловіка, а він через це біситьсяЯ заробляю більше чоловіка, а він через це біситься

Наша любовна історія з чоловіком почалася ще на першому курсі. Ідеальні відносини, коли не думаєш про статус, гроші, про те, де жити і на що. Майбутнє перше кохання малювалося прекрасним: