Я дивилася на своє бліде обличчя із зеленуватим відтінком і втішала себе. Скоро ми накопичимо з Сергієм на машину, і в мене будуть гроші. Ми обоє важко працювали на своїх роботах. Але всі гроші йшли на мрію – автомобіль із салону та без кредитів. Сума накопичень була вже солідна

Я дивилася на своє бліде обличчя із зеленуватим відтінком і втішала себе. Скоро ми накопичимо з Сергієм на машину, і в мене будуть гроші. Ми обоє важко працювали на своїх роботах. Але всі гроші йшли на мрію – автомобіль із салону та без кредитів. Сума накопичень була вже солідна.

Ах, як свербіли руки взяти хоча б частину і вирушити у відпустку на море! Або просто сходити в салон краси та привести себе до ладу. На мене з дзеркала дивилися тьмяні очі. З волоссям, звичайно, потрібно щось робити – я не фарбувала його вже два роки. А ще значно позначилися зморшки.

Я відчинила двері своїм ключем. Сергій був удома, але навіть не помітив, що я увійшла. Він розмовляв телефоном:
– Котику, я почув тебе. Дівчинко моя, ну заспокойся. Я допоможу тобі. Не має значення як. У мене є накопичена сума, я оплачу твої кредити. Що ж ти раніше мовчала, дурненька? Скільки треба?

І він сказав суму, яка всього кількома десятками тисяч була меншою за ту, що в нас накопичена. Волосся на моїй голові заворушилося.

Через хвилину після того, як Сергій закінчив розмову, я грюкнула дверима.
– О, Наталка, ти чого так рано? Як справи? – З посмішкою запитав чоловік.

Ну, що я могла сказати? В одну хвилину кохана людина стала для мене зрадником. Я ще не встигла звикнути до цієї думки. Це завтра я плакатиму в подушку і дзвонитиму подругам. А сьогодні стояло завдання важливіше – врятувати мої гроші.

Так! Мої! Я вкладала в скарбничку майже всю зарплату. Сергій намагався лише перший рік. Потім пішли “відмазки”. То йому треба було терміново дати мамі на операцію, купити новий костюм, то оновити комп’ютер.

До речі, я дізналася, що свекруху прооперували безкоштовно по страховці. Костюм він купив по знижці, а комп’ютер придбав з рук. Я трималася. Гроші лежали на моїй другій карті. Якимось чином, цьому зраднику і шахраю потрібно було виманити в мене потрібну суму. Розмову він завів увечері:

– Наталко, тут один варіант з’явився з машинкою. Так, не з салону, але пробіг зовсім невеликий, а різниця в сумі колосальна. Дай мені карту, я подивлюся днями на автомобіль і, може, візьму.

Цікаво. А як він відкрутиться потім, коли не буде ні машини, ні грошей? На моєму обличчі не здригнувся жоден м’яз. Я дивилася йому просто у вічі. Він стійко витримав погляд і посміхнувся.

– Тільки подумай, вже за тиждень-два ми зможемо їздити на новій машині! І жодної більше економії! Відправлю тебе до найбільшого торгового центру, купиш собі й сукню, і джинси, і нову сумочку!

Я сиділа і думала, який він гад. А ще почувала себе старою та негарною. Треба ж, цей брехун змусив мене відмовитися від гарного одягу, манікюру і навіть перукарні заради машини! А тепер хоче виманити в мене гроші.

Я посміхнулась:
– Звичайно, Сергію, як чудово! Тільки сьогодні, як навмисне, гаманець із картками залишила на роботі. Давай завтра ввечері я віддам. І нехай лежить у тебе, навіть якщо не вийде із цим чудовим варіантом!

Було видно, що Сергій видихнув. Негідник! Очі його заблищали, в голосі з’явилася теплота.

Вибравши момент, я зателефонувала шефу і попросила двотижневу відпустку. Вранці, провівши чоловіка, я насамперед вирушила в дорогий салон краси.

За півдня мене перетворили на казкову красуню. Шкіра сяяла, а волосся знову набуло кольору. Далі за планом було спустошення магазинів одягу. Я не відмовляла собі ні в чому, відриваючись за два роки страшної економії. Серед покупок були дорогі чоботи й чудова шубка.

У мене давно був закордонний паспорт, але не було можливості кудись поїхати. Я зазирнула до турагента і придбала путівку в Іспанію. Цілих два тижні відпочинку біля моря. Виїзд вже сьогодні ввечері!

В дорозі на мій телефон надійшло близько десяти дзвінків від чоловіка. Але я не брала слухавку. З насолодою я намагалася уявити його обличчя! Декілька стривожених повідомлень, і знову дзвінки.

Я не помітила, як пролетіли години в дорозі, і навіть забула про чоловіка-зрадника. А після прибуття не втрималася і послала йому селфі на тлі приголомшливого готелю.

Розлючений Сергій тут же передзвони та почав кричати щось у слухавку. Він вже навіть не приховував, що має коханку. Зрадник спробував образити мене, пригадавши тьмяне обличчя та недоглянуте волосся.

Мене навіть не зачепили ці жалюгідні спроби. Адже в дзеркало на мене дивилася дама з розкішною зачіскою та приголомшливою шкірою. І у цієї дами почалося нове, цікаве життя!

You cannot copy content of this page