– Я хлопець 182 см, а Лариса була на 5 см вищою – без жердини не підійдеш, думав я…

Я і Лариса живемо як чоловік і дружина вже років 18 !!! Ми повнолітні, так би мовити. Самі іноді дивуємося, що стільки років уже! Історія кохання почалася не з любові. А з анекдоту.

Ми вчилися в одному класі, тільки вона в А, а я в Б, в німецькій групі. Я ж німець, тому економив, поки всі іноземний вчили, я на рідному розмовляв.

Відмінником не був, але з української, літератури, німецькою та математики завжди вчився тільки на 5. Л

ариса навчалася абияк, на трійки в основному. Не давалося навчання. А я так добре вчився, так як тато і дід любили читати за їжею. Я теж взяв приклад. Читав за їжею, тому був грамотний і завжди цікаві твори писав.

Лариса мене в школі особі не цікавила. Вище мене на 5 сантиметрів, а я сам метр вісімдесят два. Таку висоту без жердини не візьмеш. Я з іншими гуляв.

Але вже був 11 клас, іспити скоро і одного разу прийшла мама Лариси до моєї і вони домовилися, що я допоможу їй з українською і літературою. Німець допоможе українці з українською і літературою. Чим не анекдот.

Прийшов я до неї в гості ввечері. Нагодували мене на забій, а потім я і Лариса пішли вчитися! Жах просто! Сяк-так пояснив слова-винятки, підказав деякі хитрощі. Але одним вечером не обмежилися.

Два місяці вчив її, пояснював, показував, підказувати. І математику теж довелося підказувати. Навіть англійська, так як вона схожа на німецьку трохи.

Сім потів зійшло, але її батьки мене вигодували, дали три літри меду липового, мого улюбленого, тому доводилося допомагати. Мені така історія стала подобатися. Ще я татові встигав допомагати на роботі, ремонтував вантажівки по дрібниці, вже був трохи при грошах.

І ось через два місяці Лариса отримала 4/5 на контрольній з української мови! Її батьки мені за це 6 кілограм свіжого свинячого філе подарували.

Мої батьки ще пожартували, мовляв, поки не одружишся, не відстануть. Та й дружина з Лариси саме те, на їхню думку. Лариса здала без двійок, три четвірки і одна трійка. Її батьки на мене мало не молилися.

А на випускному ми з Ларисою поцілувалися і якось швидко через тиждень одружилися. Виявилося, мої і її батьки домовилися вже давно. Її дід нам подарував будинок біля озера, мої батьки нам подарували Ладу Класику.

Восени повинні були в армію закликати, але Лариса вже вагітна була, а я вчився на юридичному і працював механіком. Ось так і сталася у нас любов за домовленістю.

Лаялися дуже рідко. У мене робота і навчання, у неї – вагітність. Але як дружина відразу стала смачно годувати, все завжди чисте і свіже. Навіть не шкодував ні краплі. Ось така історія кохання. Лаятися лаялися, звичайно, і ніколи і думати не сміли про розлучення.

You cannot copy content of this page