fbpx

«Я хлопець молодий, у мене все буде». Ці слова були сказані моїм колишнім чоловіком у відповідь на те, що я подала на розділ майна. А спочатку було все: красиве весілля, щасливе життя, народження дитини, навчання чоловіка спочатку в технікумі, потім в інституті, його успішна кар’єра. Правда я в цей час прала, прибирала весь будинок і город, займалася господарством та ще його мамі встигала допомагати

Далі – гірше: чоловік став отримувати непогані гроші і приховувати свої доходи. Одного разу з’ясувалося, що він завів ще одну картку і переводить туди гроші потай від сім’ї.

Став затримуватися на роботі, приходити додому пізно, потім з’явилися термінові поїздки до родичів в інше місто без мене і дитини. Як наслідок з’явилася нова дама серця.

Були скандали, повне нерозуміння та ігнорування сім’ї та потреб дитини. У підсумку він пішов з сім’ї, речі вивантажили у родичів, а жив у подруги. Розлучення, розділ, пережила багато судів, приниження і образ навіть в залі суду з боку колишнього чоловіка.

Все, що йому дісталося, він продав. Все, що дісталося мені, я зберегла і навіть змогла трохи примножити.

Всі його родичі прийняли мою сторону, винятком стали найближчі – свекруха, свекор, зовиця. Вони відкрито ворогували зі мною, та й до сих пір намагаються мені напаскудити.

Правда у них це погано виходить, так як правильно кажуть: «Мовчання вбиває!» – я навчилася взагалі їх не помічати і не реагувати на будь-які їхні дії та висловлювання. Повірте – це спрацювало.

А що стосується мого колишнього, то він змінив роботу, втратив у зарплаті, переїхав жити до дамі серця. Свекруха нову невістку прийняла з розпростертими обіймами, але як виявилося ненадовго: не минуло й року, як мій колишній знайшов іншу даму серця, з дитиною, старше нашої.

За минулі два роки він зустрічався з дитиною всього разів п’ять або шість. Більшою мірою розпитував, як і з ким ми живемо. Брехав про своє життя, що живе один, сам того не підозрюючи, що у нас чудові стосунки з його двоюрідними братами і сестрами, тітками і дядьками.

Зараз дзвонить через день, виявив бажання звозити дитину кудись відпочити. Вся його брехня виглядала безглуздо і смішно. Тепер нова дама.

З’явилася нова проблема: він став дзвонити мені і навіть приїжджати на роботу. Навіщо? Я прекрасно пам’ятаю, як в суді мені було сказано все, що він про мене думає, що у нього все буде, що знайшов жінку своєї мрії. Зараз у мене все складається добре. Я відкрила маленький бізнес, він, звичайно, не приносить мені мільйони, але прожити гідно і з’їздити у відпустку нам вистачає.

Я змінила весь свій гардероб, зробила ремонт в квартирі і найголовніше наші спільні друзі залишилися тільки моїми друзями. Чомусь його не кличуть на свята, і в тому числі просто пива попити, як раніше бувало, не кличуть.

Тепер в моєму житті повний порядок, вдома тільки позитивні емоції, робота приносить задоволення, дитина радує успіхами. Зараз думаю, що прийшов час визначити, яке місце в житті дитини буде займати його батько.

Він уже дорослий, йому 13 років і у нього починається своє підліткове життя. Поки він ділитися зі мною своїми переживаннями і проблемами, думаю так і залишиться, а от якби я два роки тому стала б «хапатися за соломинку» і намагатися утримувати блудливого чоловіка, я б напевно втратила б довіру дитини.

Може в моїх діях і є що щось неправильне, покаже тільки час. Може, комусь стане в нагоді моя сповідь. Тепер я дотримуюся слів, сказаних моєю близькою подругою, коли я вирішила подати заяву в суд на поділ майна: «Якщо хочеш навернути справ – зроби це. Тобі або пощастить, або потім ти будеш це розгрібати, але в будь-якому випадку ти будеш зайнята, відвернешся і не впадеш в депресію ». Це були золоті слова. І мені пощастило: із залу суду я «виїхала на нашій машині», з дому «не винесли» жодну вилку.

Ось така історія. Я не стала описувати свої емоції, думки і всі гидоти, які довелося пережити. Думаю, у всіх, хто з подібним зіткнувся, вони однакові.

Related Post

Коли ти не дівчина, а “статусна річ”Коли ти не дівчина, а “статусна річ”

Зустрічаюся майже рік з дуже заможним чоловіком. Заробляє він непогано: великий будинок, дорогі автомобілі, люксові речі, коротше, повний набір. Здавалося б, що це виграшний квиток – бери ініціативу в свої

Колишня дівчина чоловіка не дає нам жити спокійноКолишня дівчина чоловіка не дає нам жити спокійно

Нещодавно я вийшла заміж, до цього ми зустрічалися три роки. Він дуже любить мене і турботливий, і не дає приводу для ревнощів. Але його колишня часто нагадує про себе. До

facebook