fbpx

Я хочу бути нареченою, гарною, не хочу відтирати сукню від пюрешки і фатою терти носа старшому

Весілля, безумовно, найважливішй день в житті кожної жінки. І хочеться сказати, що , б теж не проти знову вдягти весільну сукню? Чому знову, бо вже одного разу я була одружена.

Нажаль чи на щастя, але той шлюб не приніс мені нічого хорошого. Через 4 роки ми розлучилися і кожен пішов своєю дорогою.

Але тоді весілля, як мені здавалося, було обов’язковим, я хотіла пишне плаття, карний стіл, але економила на всьому. В цілому весілля пройшло гарно, але воно було якесь ніяке, якщо чесно.

Ми були молоді, я якраз тоді сильно розповіла, важила під 70 кіл, така пампушка була і до всього ще й сукню вибрала пишнючу, торт оранжевий, зал червоний, словом збрід усього, що можна було знайти.

Тепер все інакше, з теперішнім чоловіком ми вже 5 років разом, у нас 2 дітлахів, старшому 4 роки, молодшій кілька місяців, але ми не розписані. Спочатку я дуже сильно хотіла, але чоловік ніяк не наважувався.

Тепер він зробив мені пропозицію, дуже гарну, але попри це, хоч у нас спільна квартира, діти, щаслива сім’я, я не піду за нього. Не піду, поки не схудну, поки не перестану годувати доньку, поки діти не підростуть щоб хоча б могли самі ходити та їсти.

Я хочу бути нареченою, гарною, не хочу відтирати сукню від пюрешки і фатою терти носа старшому. Вже одного разу я зіпсувала собі весілля і життя, тепер я на це не піду. Чоловік образився, свекруха теж, вони всі так чекали гулянки.

Навіть грозилися мені, що якщо не погоджуся то… То що кажу, розлучишся зі мною? І підморгнула йому, адже я його все життя чекала, от і він нехай почекає якийсь рік поки доня підросте і я пару кіл ще скину.

Related Post

Батьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з нимиБатьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з ними

Після того, як я вийшла заміж, ми з Пашею переїхали жити до його батька з матір’ю. Я сирота з раннього віку, з цієї причини була завжди одна і ніхто не

Через 2 дні лікар виніс вердикт – 5 тиждень вагітності…Через 2 дні лікар виніс вердикт – 5 тиждень вагітності…

Ця історія сталася не зі мною, а з однією моєю знайомою, а точніше колегою. Коли вона мені її розповідала, я мало не плакала. Було їй 17 років, вона познайомилася з

Ніколи не читайте книг по типу магії або ще щось і від дітей подалі ховайте, моя історія тому доказНіколи не читайте книг по типу магії або ще щось і від дітей подалі ховайте, моя історія тому доказ

Знаєте, я з самого дитинства любила різні ритуали, виклик духів. І років в 13-15 мені попалася стаття. «Як продати душу дияволу». Точніше не стаття, а книга з чорної магії (у