fbpx

“Я хотіла, щоб в нас було спільне горе”, – подруга посварила мене з чоловіком, коли розійшлася зі своїм

Всім людям необхідно з кимось спілкуватися, бо це наша соціальна потреба. Жінкам же подвійно хочеться виговоритися про всі свої дрібниці, переживання, події її життя, але не дивлячись на стереотип про “жіночу логіку”, ми не станемо довіряти найпотаємніше кому-  попало, для цього й існують подруги.

Була і в мене така. Я знаю її ще зі шкільної парти і підтримувала, коли клас бунтував проти неї, я була готова прийти їй на допомогу в будь-яку секунду, звісно, я їй довіряла свої секрети.

Після випускного нас закинуло в різні міста, але ми спілкувалися все так само добре до одного випадку. У мене з’явився хлопець, який дуже ревнивий. Подруга розлучилася зі своїм хлопцем (я його теж знала зі школи) і попросила поговорити з ним і розпитати про істинні причини розставання.

Я не хотіла спочатку втручатися, знаючи, що мій хлопець це не схвалить. В результаті, наполегливість моєї подруги перемогла і я вирішила допомогти. Але хто знав, що вона за моєю спиною таке зробить, а саме: поки я розмовляла з колишнім хлопцем подруги, ця подруга писала моєму хлопцеві, повідомивши, що я фліртую з її колишнім (прикріпивши скріни від повідомлень, вирвані з контексту).

Мій ревнивець був в сказі, у мене була довга з ним розмова і з моєю подругою, яка відмовлялася все це коментувати. Після вона зізналася, що теж хотіла, щоб я розлучилася з хлопцем і у нас було спільне горе. У мене все кипіло всередині, слів підібрати не могла і, не дивлячись на свою стать, повірила в “жіночу тупість”.

Після цієї історії я перестала довіряти друзям і просто підтримувала елементарне спілкування. Для мене жіночої дружби тепер не існує, у мене є близькі люди в особі сестер, брата, які завжди мені допоможуть.

Related Post

Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього. Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.