ЦЕ EASY Життєві історії Я і уявити собі не могла, що така неземна любов до мами обернеться для мене жахіттям

Я і уявити собі не могла, що така неземна любов до мами обернеться для мене жахіттям

Нещодавно я познайомилася з дуже цікавою жінкою на роботі. Вона прийшла до нас влаштовуватися майстром манікюру. Відразу вона мені сподобалася, така власна, знає чого хоче, дуже красива і впевнена в собі.

Я працюю в тому ж салоні, роблю брови, вії та ще кілька видів процедур. І тут якось ми розговорилися з Дариною, вона розповіла що їй 45 років, хоча я б на вигляд більше 35 не дала.

І вона вирішила познайомити мене з своїм сином. Я була не проти, мені 25, її сину 28, вона його рано народила. По тому, що розповіла мені Дарина я зробила висновок що чоловік він хороший, сам заробляє.

Живе окремо, своя квартира і машина, та і до мами коли телефонує, то такий люблячий син, мені аж на душі приємно стає від їхніх розмов. Я собі подумала, що він такий ласкавий з мамою, то чоловіком і батьком дітей він має стати ідеальним. 

У нас після знайомства навіть почало зав’язуватися спілкування, він дійсно виявився дуже хорошою людиною. Але дуже швидко я зрозуміла що треба тікати від цієї сімейки подалі.

Я і уявити собі не могла, що така неземна любов до мами обернеться для мене жахіттям. По-перше працювати в одній конторі в майбутньою свекрухою те ще задоволення, та і крім того, вона взяла під свій контроль не тільки сина, а й наші з ним відносини, це я ще могла зрозуміти, але коли вона почала чіплятися до мене під приводом того, що я роблю щось не так мене це почало доводити.

Останньою краплею стало те, що в один із днів я раніше пішла додому, ми вже тоді жили з Миколою разом, і замість того щоб піти готувати вечерю я зустрілася в кафе з сестрою.

Через 30 хвилин як я вийшла з роботи мені подзвонив Коля в спитав де я, я відповіла що в кафе, він просто поклав слухавку і сказав що чекає на мене вдома. Дарина відразу ж після мого відходу з роботи доклала йому що я вже вийшла і маю скоро бути вдома.

Що саме цікаве, що з Кольою у нас стосунки більш менш нормальні, але натиску його мами я не витримаю. Я вирішила припинити це ще до того, як закохаюся по вуха я вийду заміж, тоді то важче буде розставити всі крапки.

Мені здається що треба залишити їх в спокої зараз, поки все не зайшло надто далеко. Тепер навіть роботу хочу змінити.

Related Post

Батьки не послухали мене у дитинстві, тепер через це може постраждати моя дитинаБатьки не послухали мене у дитинстві, тепер через це може постраждати моя дитина

Це дуже сумна для мене історія, про те, що буває, коли батьки не прислухаються до своїх дітей. Коли мені було 5 років, зі мною трапилося кілька трагічних речей… спочатку в

Друзі чоловіка налаштовують його проти мене та заробляють за його рахунокДрузі чоловіка налаштовують його проти мене та заробляють за його рахунок

П’ять років тому вийшла заміж. З чоловіком любили одне одного шалено. Шлюб не через вагітність, вагітність трапилася пізніше і дуже довгоочікувана та запланована. Нам по 35 років давно не діти.