Я ігроман, який зруйнував своє щастя, поки я грав вдома, дівчина просто плакала вдома, а я же не знав…

Передмова…

Мені 30 років, майже все своє життя я грав в доту і CS (всі ці роки я був ігровим наркоманом)

До 25 років я хотів стати кібер-спортсменом, а після просто грав через залежність.

Дуже часто міняв цікаві моменти життя на ігри і віртуальну реальність. Наприклад, через свою залежність просто взяв і не поїхав на весілля до друга в інше місто. Або міг забити на свою дівчину на тиждень або навіть більше. Ми разом працювали останні 5 років.

Історія

У школі у мене були друзі Оля і Паша, за підсумком вони полюбили одне одного. У Олі була сестричка Даша, молодша за мене на 4 роки. І ось коли я гуляв з Олею і Пашею ця маленька соплячка завжди бігала коло нас і діставала.

Йшли роки. Я поїхав на навчання в інше місто, приїжджаю, а ця маленька соплячка перетворилася в найпривабливішу дівчину на світі, їй до того моменту було 16. Мені подобалося в ній все, починаючи від запаху, закінчуючи пухкими щічками. Я став тягнутися до неї, а вона до мене.

У нас спалахнула така пристрасть, якої я більше ніколи ні у кого не бачив. Близькість ми пізнали удвох (я у неї перший, а вона у мене)

Ми зустрічалися 10 років. При цьому не жили разом (то я в неї ночував, то вона у мене).

Я її не кликав ні заміж ні почати жити разом, не хотів дітей весь цей час, мені було комфортно. Коли я йшов додому, мені ніхто не заважав поринути в світ ігор.

До речі, ми жили з мамами. Але я не мамин синочок, просто ми одне одному не заважали.

Ми протрималися 10 років тому що в нас не згасала пристрасть, коли ми були разом і я не думав про ігри, нам було краще всіх на Землі.

В один прекрасний день відбувся такий діалог:

Д: “Ти будеш змінюватися заради мене?”

Я поки не хочу”.

Д: “Тоді відпусти мене”.

Я: “Як хочеш”.

Я не надав цьому діалогу значення, день у нас пройшов відмінно, жартували, сміялися, обіймалися.

А для неї це був прощальний день, вона закохалася в іншого, в хлопця із Києва, який зараз забирає її туди, в нове життя.

Вона сказала, що до цього йшла багато часу, говорила, що намагалася витягнути мене з цього лайна, ридала ночами втупившись у подушку, але я не змінювався. І дійсно, я не змінювався, я не бачив її болю або просто не хотів помічати.

Після того як я дізнався про це, я місця собі не можу знайти, схуд на 9 кг за три тижні, переосмислив життя, мене від цих ігор тепер нудить. Я зрозумів, яку людину втратив. Не дарма кажуть, що взаємну любов знайти складно. А у нас вона була дуже сильною.

Намагався її повернути, видно що вона все ще любить мене. Під час розмови ми обіймали одне одного і ридали, бачила що я реально змінився за цей короткий час, але при цьому каже що любить його і не зрадить, і що я її сам відпустив і їй теж дуже боляче, але тепер я в минулому, яке вона буде згадувати кожен день.

Зараз, коли гукнулося я захотів все: і сім’ю, і дітей; і її кожен день обіймати ночами, але вже поїзд пішов.

Висновок:

Я зрозумів, як їй було боляче відчувши сам цю біль. Я дуже хочу, щоб вона була щаслива, і в душі є величезна надія, що вона подзвонить мені і попросить її забрати, щоб в цей раз я доклав усіх зусиль, щоб вона була рада кожному моменту зі мною!

Сам я боюся, що ніколи не знайду такої взаємної, світлої, довірчої, шаленої любові, яка у нас була.

Не знаю, що тепер робити по життю, чим зайнятися, адже все моє життя було в грі, а поза грою з нею. Я ніби вийшов з міхура.

Знаю, що ви будете писати що я м ###, знайте так і є, і я шкодую що не схаменувся раніше.

You cannot copy content of this page