Я іноді виступаю, як безплатна сваха для своїх подружок. Подобається мені, коли люди знаходять одне одного. Але цього разу щось пішло не так

Я іноді виступаю, як безплатна сваха для своїх подружок. Подобається мені, коли люди знаходять одне одного. Днями я вирішила познайомити свою найкращу подругу з рідним братом іншої подруги.

Сама особисто я ніколи в житті не бачила цього молодого чоловіка, познайомилася тільки з його не численними фотографіями у соціальній мережі.

Чоловік сорока років, симпатичний, був охарактеризований подругою, як розумною і з усіх боків прекрасною людиною, а ще доброю і працьовитою. Ну і супер! Нам такі потрібні.

Тим паче, що і моя подруга Катя, і чоловік, виявили бажання познайомитися один з одним. Він навіть написав їй повідомлення із закликом: «Давай якнайшвидше зустрінемося». Тож вони домовилися зустрітися прямо наступного дня у гарному скверику, у центрі міста, чого довго чекати?

Моя подруга приїхала у призначений час у сквер, як і домовлялися. Катя приїхала на побачення разом з донькою, яку щойно забрала з дитячого садка. Але побачивши Юрка, вона була вражена, до глибини душі.

По-перше, він був у рваних штанях, причому дірка була досить значних розмірів, крізь яку нескромно виглядала білизна. По-друге, він був під градусом.

Язик не заплітався, але було видно, що людина випила. По-третє, він мав на плечі величезну сумку. Навіть не сумку, а спортивну сумищу. Катя запитала його:
– А навіщо тобі сумка?

На що він відповів, що в ній різні робочі інструменти, раптом стануть у нагоді, в житті всяке трапляється. Дуже цікаво, як можуть стати в нагоді на побаченні з жінкою інструменти?

Я одразу згадала передачу «Що? Де? Коли?” Шановні гравці, увага, питання:
– Як може стати в нагоді на побаченні з жінкою спортивна сумка з робочими інструментами? У вас є одна хвилина для роздумів. Час пішов!

Юра та Катя з донькою трохи пройшлися сквером, хвилин двадцять, і Катя поспішила додому. Їй – красивій, чарівній, розумній, зі смаком одягненій жінці зовсім не потрібен такий наречений. Вона чемно попрощалася, і поспішила з донькою додому.

Наступного дня мені зателефонувала моя подруга, сестра Юри, й запитала:
– Ну як? Юра Каті сподобався? Я не стала нічого приховувати, тож розповіла все, як є, і про рвані штани, і про сумку, і про градуси.

Як може сподобатися така людина? Він же знав, що йде на побачення, що не міг хоча б одягнути цілі штани, та не пити хоч цього дня?

Подруга весело сміялася над моїми зауваженнями, щодо зовнішнього, та внутрішнього стану Юри, а потім несподівано заявила:

– Та він гарний! Він просто роздер штани, коли перелазив через паркан. А якщо він одягне чисті
штани, й залишить сумку вдома, то тоді він підійде Каті?

– НІ! – сказала я, – нехай спочатку кине пити, й приведе себе в порядок, а потім і жінка йому хороша знайдеться, але це точно не моя подруга Катя.

Ще через день подруга зателефонувала і повідомила мені радісну новину:
– Ти уявляєш, учора я розповіла мамі, що від нашого Юрка наречені сахаються, тож мати змусила його викинути діряві штани, і видала йому інші, нові.

Ну от, дуже добре! Вже розпочалися позитивні зміни. Я дуже рада! Виходить, не дарма у Юри трапилася ця зустріч із Катею. Дасть бог, і пити покине.

Як потім виявилося, Юра п’є щодня вже три місяці поспіль, починаючи з ранку, бо його колишня дружина вийшла заміж, і дуже щаслива в новому шлюбі.

А у великій сумці, яку він узяв із собою на побачення, було шість пляшок ігристого, тож до побачення він капітально підготувався, хотів пригостити Катю, але з її слів одразу зрозумів, що вона не п’є.

Своїй подрузі Каті я вже придивилася іншого нареченого. Він точно не такий, як Юра, перевірена людина.

You cannot copy content of this page