fbpx

Я коли не знаю, як мені поступити в даному випадку, загадую віщий сон. Я собі кажу: ось коли мені присниться, що я виграла, або купила, або мені щось подарували (знаки прибутку), то значить, цю справа я беруся виконати. А ось якщо я щось втратила, вкрали у мене або продала (знаки убутку), то я навіть не беруся за цю справу

Зараз спілкувалася з подругою, що живе в Греції. Наташа повідомила, що днями іспит з англійської мови, відповідно, страх і хвилювання. А мені раптом згадалися історії з мого життя на тему іспитів.

У сина дев’ятикласника завтра іспит з історії. Я йому кажу:

– Давай загадаємо віщий сон, буває ж, людям сниться, який квиток буде на іспитах. Ти теж загадай, може, тобі, а може, мені і присниться номер квитка!

Всю ніч спала неспокійно, напевно, дуже хотілося допомогти синові, щоб заздалегідь знати квиток. Вранці встала, сон взагалі не пам’ятаю, а ось цифри 2 і 4 запам’ятала.

Кажу cину:

– Давай повторимо другий і четвертий квиток!

А він:

– І ще двадцять четвертий?

Я:

– Досить підколювати, я не бачила цифру 24, я бачила 2 і 4.

Встигли повторити і другий, і четвертий квитки, потім я поїхала на роботу, а він пішов на іспит. В обідню перерву дзвоню додому:

– Ну як, здав?

– Здав!

– На скільки?

– На чотири.

– Який номер квитка?

– Знаєш, мамо, я підійшов до квитків, відрахував зліва другий за рахунком і взяв його, квиток виявився номером 4. Я все на п’ятірку відповів, але вона по датах багато ганяла, я не все знав.

Ще я згадала, як я іспити здавала по хімії. Взагалі я її не розуміла, формули теж, ну не моє це! Але старанно писала шпаргалки, примудряючись гостро відточеним простим олівцем в клітці зошита вміщати дві строчки.

З інших предметів теж писала, всі квитки по порядку, з першого і до останнього, а з хімії вчила вроздріб, і ось завтра іспит, я вчу четвертий квиток. І адже він мені і попався!

Я на п’ятірку розповіла і формулу запам’ятала, прямо наче відкрита зошит переді мною лежав, все слово в слово розповіла і формулу написала, але завдання вирішити не змогла. Викладач сказав:

– Шкода, я вже тобі п’ятірку хотів поставити.

Але я рада була і четвірці!

А взагалі у мене бувають віщі сни, робота з підсвідомістю. Я коли не знаю, як мені поступити в даному випадку, загадую віщий сон. Я собі кажу: ось коли мені присниться, що я виграла, або купила, або мені щось подарували (знаки прибутку), то значить, цю справа я беруся виконати. А ось якщо я щось втратила, вкрали у мене або продала (знаки убутку), то я навіть не беруся за цю справу.

Вранці я вже знаю, як мені поступати. Тема снів – це одна з моїх улюблених тем. Іноді я бачу уві сні сюжети оповідань.

Одного разу поділилася з другом одним барвистим, незвичним сном, а він питає:

– А сни кольорові бачиш або чорно-білі?

Я задумалась:

– Не пам’ятаю, але вони яскраві, насичені, немов дійсність.

Друг продовжував:

– Кольорові сни шизофреникам сняться, а нормальним людям чорно-білі.

Я стала спостерігати за своїми снами. Кольорові! Набрала я в пошуку питання «Кому сняться кольорові сни»?

Відповідь: шизофреникам або геніальним людям. Заспокоїлася, вибір є, звичайно ж, я геніальна особистість! Але жарти в сторону, сни мені з дитинства цікаві сняться, іноді я прямо уві сні вигукую: «Це не мій сон, мені такий сон просто не може наснитися!». Багато зі своїх снів я пам’ятаю все життя.

Related Post

Загалом, купив я собі авто. Довго шукав, за ті гроші, що у мене були, нічого хорошого знайти не міг. І ось знайшов непоганий такий Ніссан. І більше ніж машина, мені сподобався продавець. Типовий такий чоловік, який не вміє брехати і навіть не бачить в цьому сенсу. І був він ще дуже релігійний. Коли ми оформляли договір купівлі-продажу, я віддав йому його особисті речі з бардачка і запитав, чи буде він забирати своїх богівЗагалом, купив я собі авто. Довго шукав, за ті гроші, що у мене були, нічого хорошого знайти не міг. І ось знайшов непоганий такий Ніссан. І більше ніж машина, мені сподобався продавець. Типовий такий чоловік, який не вміє брехати і навіть не бачить в цьому сенсу. І був він ще дуже релігійний. Коли ми оформляли договір купівлі-продажу, я віддав йому його особисті речі з бардачка і запитав, чи буде він забирати своїх богів

У мене було таке, що пояснити з наукової точки зору будь-яким чином я не можу до сих пір. Щоб було зрозуміліше, сам я матеріаліст, атеїст і ніколи ні в яку

Не можу зважитися на розмову про розставанняНе можу зважитися на розмову про розставання

Живемо з хлопцем в цивільному шлюбі 6 років, зустрічаємося в цілому 9 років. Дітей немає, офіційно не розписані. Останні пів року думаю про те, щоб розійтися: наші відносини стоять на