Я лікар, а бідненька бабуся постійно намагалася мені всунути 50 гривень, потім я дізналася про її долю

Знову про любов до труни…

Пропрацювала я 30 років дільничним лікарем в маленькому містечку, багато всяких історій можу розповісти таких, які запам’яталися на все життя. Ось одна з них.

Бабуся опрятненька, чистенька, в хусточці, в кофтині вовняній 60-70-х років, в хатці чистенько, бідненько.

Після обстеження, збору скарг і призначення лікування дістала з під скатерки 50 гривень і намагається мені сунути, довелося пояснити, що я непогано заробляю і з жебраків брати не можу.

І так повторювалося щоразу. Одного разу до мене на прийом прийшла її сусідка, розговорилися, я запитала про бабулю, ось вона і повідала мені цікаву і жалісну історію кохання:

«У молодості був у неї закоханий сусідський хлопець, я вже не пам’ятаю, як розійшлися їхні шляхи, та тільки він одружився з іншою і вона вийшла за іншого, а потім він з сім’єю поїхав далеко і там прожив все життя і дружину поховав. Повернувся в рідний край вже старим, оселився в родовому гнізді, а перше кохання не забув, та й все життя пам’ятав, як він сусідам розповідав. і вона на той час овдовіла, та й жила все там же, на тій же вулиці і в тому ж будинку. Пішов він до неї, подивився на бідність, убогість, став грошиками допомагати, називав ласкаво Людочкою. Але який фінал ? Щось зовсім погано зі здоров’ям стало у нього, сердечко прихопило, викликали сусіди швидку, інфаркт, повантажили дідуся на носилки, несуть, він підкликав цю саму сусідку і сунув в руки грошики, щоб передала Людочці на вугілля. З лікарні він вже не повернувся».

Related Post

Чоловік ніколи не завершує, те що почавЧоловік ніколи не завершує, те що почав

Я, звичайно, знала цю його особливість, коли виходила заміж. Але тоді я думала, що з часом у ньому прокинеться відповідальність, та й була закохана по вуха, на недоліки мало звертала

Наречений зрадив мені, а я його згодом пробачила. Чи вірно я вчинила?Наречений зрадив мені, а я його згодом пробачила. Чи вірно я вчинила?

Мої стосунки з хлопцем досить серйозні (принаймні так я вважала). У 2020 році він зробив мені пропозицію руки та серця, на яку я відповіла згодою. Ми були справді щасливі, розуміли