Перейти до вмісту

Я люблю чоловіка і не розумію, як могла проміняти його на чоловіків, які мене ніколи не любили.

  • від

Зараз мені 40 років, є доросла дочка від першого шлюбу. Ми прожили із чоловіком разом 17 років. Шлюб завжди вважала щасливим, хоча своє підводне каміння, звичайно, було. Заміж виходила, добре все обміркувавши.

Вибрала з шанувальників, яких у мене на той момент було дуже багато, найрозумнішого, найнадійнішого та найвідповідальнішого хлопця. Чоловік дуже любив мене, стосунки у нас були міцні, стабільні. Будинок, робота, дитина. Згодом з’явилися гроші, жили в достатку. Але мені не вистачало емоцій, почуттів, і я знову хотіла закохатися.

Мій чоловік дуже стримана і неемоційна людина. Він поводився стосовно мене, як «сухар» і не проявляв любові та романтики. Я зустріла людину, яскраву, емоційну, творчу, у нас стався роман. Мій чоловік дізнався і весь мій світ звалився.

Я просила його пробачити мені, благала не йти і зберегти сім’ю, і він залишився. Але наше життя перетворилося на пекло. Його холодність до мене, недомовки, постійні підозри. Через пів року я вже сама вирішила піти із сім’ї.

Розлучення ми переживали дуже болісно. Чоловік закочував істерики, благав залишитися, як я його колись. Але я вже дала слово іншій людині, що буду з нею і вирішила, що буду щаслива у нових стосунках. Але щастя там не сталося.

Виявилося, що ми не можемо жити на одній території, часті сварки вибивали мене з життєвого графіка, і я почала сумувати за своїм чоловіком. Мій нинішній чоловік, як виявилося, був офіційно одружений і не хотів розлучатися, говорив, що не може залишити її після 20 років спільного життя. Він своїй дружині про мене все розповів, і вона це прийняла. Я не хотіла бути третьою у їхніх стосунках і пішла.

Через якийсь час я знову познайомилася із прекрасним чоловіком, зав’язався роман. І все було так, як я й хотіла – пристрасть, ніжні слова, бурхливі ночі. Ми почали жити разом.

Він неодружений, у 42 роки жодного разу не був у шлюбі, і не планував одружуватися ніколи. А я хотіла сім’ю, оточила його турботою, любов’ю та увагою. Це була перемога, він захотів одружитися зі мною.

Рік ми прожили душа в душу, раділи кожному дню, проведеному разом. А потім почалися проблеми та сварки, і як виявилося, причиною цього була нова жінка. Одного дня він сказав мені, що покохав іншу. Я прийняла це і чекала, коли він прийде до тями від нових емоцій.

Але цього не відбувалося. Мій новий чоловік подав на розлучення, і я вирішила повернутись до старого чоловіка через 4 роки. Але він і бачити мене не хоче. Я люблю його і не розумію, як могла проміняти його на чоловіків, які мене ніколи не любили.