Я люблю своїх діток та чоловіка. Хочу навчитися поводитися гідно і не кричати на них

Я не можу зробити свою сім’ю щасливою. Я зарозуміла і зла. Я кричу на чоловіка і на дітей. Моєму синові 3 роки, а другому 1,5 року всього.

Я не встигаю з домашніми справами і рідко прибираюся. У мене завжди немає часу повноцінно пограти з дітьми. Мені соромно за те, що я живу таким життям. Мені соромно за те, що мої діти почуваються винними, через те що я кричу і поводжуся так.

Але при всьому цьому, я ще кричу на чоловіка і пред’являю йому, що ми як безхатченки. У нас просто немає досі вдома, ми винаймаємо квартиру і за кредитами мінус, бо я мало працюю.

Я живу з чоловіком десять років, ми повінчалися, і раніше я мріяла налагодити з ним бізнес. Зараз у нас спільний середній бізнес, у мене псоріаз від нервів, я вже цей бізнес із цими людьми (замовниками) ненавиджу.

Поки я намагалася налагодити з чоловіком наш бізнес, я стала розробником пошукової системи рівня експерта, стала створювати сайти людям на замовлення і заробляю на цьому гроші. Я пишаюся цим і люблю це робити, багато часу проводжу за комп’ютером.

Також для укладення договорів для роботи зі створення сайтів, я проводжу зустрічі з партнерами по бізнесу, тому що я можу не тільки створити сайт, а й  просувати будь-який проєкт і хочу заробляти на цьому багато грошей.

Моєму чоловікові не подобається, що я проводжу зустрічі з партнерами чоловічої статі, а я не бачу в цьому нічого дивного, тому що я поводжуся максимально дипломатично і тактовно. А з дітьми я зустрічі проводити не можу, мені складно сконцентруватися та вдатися у бізнес одразу.

Так, я люблю свого чоловіка і ніколи йому не зраджу, але й гроші я люблю. Я хочу жити і купувати собі те, що мені подобається і хочу, щоб моїй родині було комфортно. Я люблю своїх діток та чоловіка. Хочу навчитися поводитися гідно і не кричати на них.

Дякувати Богу, що я не б’ю дітей. Але я дуже хочу не кричати на них та чоловіка, для мене це головне, вміти поводитися гідно і бути мудрою та доброю. Я знаю, що прийду до цього і буду сильною і доброю.

Мій син якось сказав моїй мамі, що я зла мама в нього, і мені говорив сьогодні, що я зла мама (це жахливо). Мій малюк сумує через те, що я поводжуся так.

А мені постійно здається, що на мене все звалилося і я починаю шкодувати і злитися. Я вибачаюсь перед своєю сім’єю і перед своїм улюбленим і гідним чоловіком.

У мене вчора був День народження, мені виповнилося 30 років. І я бажаю собі бути гідною, доброю, люблячою та бажаною дружиною для свого чоловіка.

Бажаю бути чудовою мамою для своїх рідних та улюблених діток. Бажаю собі бути сильною, мудрою, красивою та молодою душею та тілом. Бажаю міцного здоров’я собі та своїй родині.

 

You cannot copy content of this page