Я мама двох синів близнюків. Один з них страшенно працьовитий, а другий дуже лінивий. Тому щоразу, коли син лінується, я говорю йому, що в гості до мене прийде подруга зі своєю донькою

Я мама двох синів близнюків. Один з них страшенно працьовитий, а другий дуже лінивий. Тому щоразу, коли син лінується, я говорю йому, що в гості до мене прийде подруга зі своєю донькою.

Чому я говорю про доньку?! Бо знаю, що моєму синові подобається ця дівчинка.

Спочатку цей лайфхак дуже добре працював, але потім мій син став помічати, що сусідка приходить частіше одна, ніж із донькою.

-Тьотя Оля сьогодні з Софією прийдуть, тому приберися вдома, – якось сказала я.
-Ой, знаю я цю історію, ти мені завжди так кажеш, а потім твоя Оля приходить одна, – обурився син. -Так що самі прибирайтеся.

-На цей раз вона точно прийде разом із Софією, я тебе запевняю, – сказала я.
-Добре, я наведу порядок, але якщо вона прийде без Софи, то я більше не прибиратимусь, – пред’явив син.

У мене з’явилася блискуча ідея: я особисто зателефонувала Софії, і ми з нею про дещо домовилися. За вечерею ми порушили тему стосунків.

-Мені подобаються охайні хлопці, я люблю, коли чоловік сам може прибратися в будинку, багато хто вважає, що це жіноча справа, але, на мою думку, якщо чоловік прибирається, то це дуже мужньо, – сказала Софія, попиваючи сік.
-Я теж так вважаю, – додала я, подивившись на сина.

Софія на відмінно виконала моє прохання. З того дня син дуже змінився: щодня він наводить порядок у своїй кімнаті, навіть допомагає мені на кухні. Ось що робить з людьми кохання!

You cannot copy content of this page