– Я милася раз на тиждень, а голову зовсім не мила! Думаю, що в зраді чоловіка сама винна

Мені дуже соромно розповідати свою історію, але і в собі я це теж вже тримати не можу. З чоловіком ми живемо 6 років з них 3 роки не офіційно. Звичайно ж, у нас є дочка і син. Після пологів першої дитини я сильно погладшала, але все ж намагалася тримати себе в руках.

Але ось після народження другої, я повністю себе закинула. Перестала за собою стежити, вмитися могла раз в тиждень, а волосся розчісувала і мила того рідше. Підмиватися я зовсім перестала, та й труси змінювала раз в тиждень чи два. Перестала користуватися косметикою.

Прибирання в будинку зовсім закинула. Чоловік мене кохав і нічого мені не казав, навіть коли від мене пахло. Смиренно все терпів, прибирання в будинку робив сам. Загалом я себе сильно закинула. Мені нічого не хотілося, нічого не радувало.

Почали часто сваритися з чоловіком по різних дурницях, а бувало, взагалі без приводу на нього гримала. Подарунки перестала купувати, хоча чоловік регулярно мене обдаровував. Але з часом я почала відчувати огиду чоловіка до мене. Все частіше він переставав звертати увагу, став рідше дарувати подарунки.

Все частіше став затримувати на роботі і навіть почав таксувати у вільний час, аби тільки не перебувати вдома зі мною. Я почала підозрювати, що він мені зраджує. Але він мене запевнив, що це не так, і що любить він тільки мене і ні хто йому більше не потрібен.

Все ж моя жіноча цікавість узяла верх над розумом. І якось вночі взяла, подивитися у нього телефон, і виявила там переписку інтимного характеру. Як виявилося одного разу за викликом в таксі він  підвозив  дівчину з бару додому. Вона його запросила додому на чашечку кави.

Ну і у них закрутилося. Так вони зустрічалися 3 місяці і пару раз переспали. Після того, як він дізнався, що я все знаю. Почав виправдовуватися і клявся, що сам не зрозумів, як це все сталося. Живучи зі мною він дуже багато чого досяг у житті, з моєю допомогою він твердо став на ноги і дуже добре заробляв.

Я була в такому шоці, що мовчки пішла у ванну і почала відмиватися. За місяць я привела себе в порядок. За рік я схудла на 10 кг. через те, що почала сильно пити. Після того випадку я випивала по пляшці вина щодня. Я стала красивою, доглянутою дівчиною і навіть не знайомі чоловіки почали на мене заглядатися.

Весь цей час чоловік клявся у своїй любові, говорив, що він ідіот. Він робив все, щоб загладити свою провину. Постійно закидав мене дорогими подарунками, квітами, які мені навіть не було куди ставити, стільки багато їх було. Він немов заново в мене закохався. У нас ніби був медовий місяць.

Але я боялася знову йому повірити, хоча прекрасно знаю причину такого його вчинку. Я сама в усьому винна, хоча чоловік стверджував, що в цьому цілком і повністю тільки його вина. Щоночі мене накривали істерики. Я завжди порівнювала себе з нею, чому ж вона була краще за мене.

Через деякий час я піднялася на ноги, відкривши свою невеличку справу, але все ж боюся знову впустити в своє життя чоловіка, боюся, що він знову мене зрадить. Другого такого разу я просто не переживу. Він постійно запрошував мене на побачення в ресторан, або в кіно, готував будь – які сюрпризи.

А я дивлячись на нього завжди задаюся питанням. А як йому було з тією, про що вони розмовляли сидячи також десь в кафе. Я ніяк не могла забути цю його зраду. Розповідаючи цю історію, я хочу дізнатися вашу думку, що мені робити далі, як бути. Ви звичайно, будете мене засуджувати, адже в те, що трапилося я сама винна. Але все ж допоможіть, підкажіть.

You cannot copy content of this page