Я написала їй СМС “Коли тебе вже не буде в нашому житті?” Вона мені відповіла: “Це тебе в ньому давно вже немає.”

Не знаю, чи варто виносити сімейні проблеми назовні, але хочеться почути поради та коментарі.

У мене є молодий чоловік. Він молодший за мене на рік – йому 20, мені 21. Ми працювали з ним в одній компанії, але спочатку я не звертала на нього уваги, хоча хлопець він дуже гарний. Але в мене не було досвіду спілкування з однолітками, та й ніколи вони мене не приваблювали.

Він сам зробив перший крок, ми почали спілкуватися. Потім якось все швидко закрутилося, і ось ми вже пів року живемо разом. Коли ми з Льошкою познайомилися, у мене ще були незакінчені стосунки з колишнім хлопцем. І Льоша про це знав, але все одно вперто мене домагався.

Я знаю, що тоді він любив мене шалено, постійно про це говорив, дарував квіти, подарунки, ревнував до кожного стовпа. А я мало звертала на це уваги, думала розважатися з хлопчиком, забуду колишнього, і ми розлучимося. Але не думала, що зайде так далеко.

Тоді любив. А зараз? Боюся, що почуття його вже починають проходити, а в мене вони навпаки зʼявляються. Він уже не приділяє мені стільки уваги, не каже ласкавих слів. Може, звичайно, він дуже сильно втомлюється на роботі. Хотілося б вірити саме у це. Коли я пропоную йому розлучитися, він каже, що любить мене і не хоче втрачати.

Але у наших стосунках з’явилася ВОНА. Я її знаю, вона працює разом з Льошею, я повторюся, теж раніше там працювала, тому доводилося з нею спілкуватися. Як я про неї дізналася?

У Льоші намічався корпоратив на роботі, він дуже хотів піти туди, але я його не відпустила. З усього колективу – він один юнак, решта дівчата. Натомість ми пішли з ним гуляти.

У нього сіла батарея, а йому треба було зателефонувати, я вставила його сім-карту у свій телефон, і прийшла СМС від неї. З їхнього листування я зрозуміла, що спілкуються вони не лише по роботі.

Вона писала щось на кшталт того, що шкода, що сьогодні ти не прийшов, але ми з тобою проведемо ще не один вечір разом, я за тобою дуже сумую і все таке.

Звичайно, ми з Льошею посварилися. Я його поставила перед вибором – або ми зараз розлучаємося або їдемо до неї “поспілкуватися”. Він упіймав таксі і ми поїхали до неї. Дівчатка, він знав її адресу! Вона звичайно говорила, що вони просто спілкуються і “солодким цукром” вона називає всіх своїх друзів.

Льоша мені присягнув, що не буде більше з нею спілкуватися, тільки по роботі. Казав, що між ними, крім СМС, більше нічого не було. Не знаю, чи це правда. Він видалив її номер, правда я потім знаходила його на різних листочках.

Уся ця історія сталася у травні. Він казав, що не спілкується з нею, але кілька днів тому вона йому дзвонила. Як потім виявилося, вона часто йому телефонує, “просто поцікавитися як справи”.

Не вірю. Я написала їй СМС “Коли тебе вже не буде в нашому житті?” Вона мені відповіла: “Це тебе в ньому давно вже немає.” Льоша все заперечує. Не знаю, що мені робити і як бути.

You cannot copy content of this page