Я натиснув із питанням про дитину, і вона зізналася, що зовсім не хоче дітей. І тоді зрозумів, що вона мене не любить

Більшість пар хочуть жити для себе і відмовляються ставати батьками. Мене завжди лякала ця статистика. Адже мати дитину – це величезне щастя. Ніколи не подумав би, що ця ситуація може торкнутися і мене.

Мені тоді було 35 років. З бізнес-партнерами ми вирішили відпочити, і поїхали в ресторан, де вже був замовлений для нас столик. Тут була приголомшлива атмосфера та найкрасивіша співачка.

Люда сподобалася мені з першого погляду. Після розлучення з партнерами, я підійшов до Люди, вона вже збиралася йти з невеликої імпровізованої сцени. Ми познайомилися, і я запросив її на побачення. Я так хотів, щоб ці стосунки стали для неї найкрасивішими.

Вмію я доглядати жінок, та й люблю теж. Я дарував їй величезні букети квітів, абонементи до салонів краси, іграшки, дорогі прикраси, побачення в ресторанах, возив на дорогі курорти. Люда приймала мої залицяння, хоч і не вистачало в ній якоїсь ніжності, чуттєвості.

Я став помічати проблиски корисливості трохи пізніше, але не надавав цьому значення. Коли вона почала просити новий телефон кожен раз, коли виходила нова модель, я купував. Не думав, що вона вже тоді засунула свої тонкі пальці в мій гаманець. Вирішив, що хоче відповідати моєму статусу.

Ми одружилися через рік, коли їй виповнилося 19 років. Вона була найкрасивішою нареченою. Ми тоді спустили на весілля величезні гроші. Вона не хотіла працювати, і я надав їй таку можливість. Вона цілими днями спілкувалася з подругами, їздила до салонів краси та спортивних залів, бас ейнів.

Не заперечую, Люда стала виглядати ще красивіше, але я любив її, як і раніше. Я дуже хотів, щоб вона подарувала мені дитину, але вона вигадувала різні відмовки. Я натиснув із питанням про дитину, і вона зізналася, що зовсім не хоче дітей. І тоді зрозумів, що вона мене не любить.

Адже хіба можна не хотіти дітей від коханого чоловіка? Чи можливо в неї на це є інші причини. Як мені її переконати і чи варто взагалі? Я не думаю, що можна будувати родину без дітей.

You cannot copy content of this page