Я не буду забезпечувати жінку, котра зраджує мені з іншим, навіть, якщо це моя дружина

У нас із Фаїною було чудове весілля. Я взяв кредит, замовив нам розкішну подорож із виїзною реєстрацією. Вона була така рада! Її весільна сукня обійшлася мені дорожче, ніж моя іномарка. Але я хотів зробити все, щоб вона назавжди запам’ятала цей чудовий день.

Я хочу весілля одне і на все життя, без переплетень, зрад та іншого бруду. Але ж зарікатися в нашому житті ні від чого не можна. На той момент все складалося ідеально. Через три місяці після весілля Фаїна вже була в положенні, і невдовзі у нас з’явилась донька, а ще через два роки – син.

Він узагалі був копія я! Ви уявити собі не можете, як сильно я пишався своєю дружиною. Я працював як навіжений, щоб забезпечити свою родину так, як завжди хотіла моя дружина. Вона могла дозволити собі будь-яку забаганку, діти ні в чому не потребували.

Вони качалися як сир у маслі, а я був задоволений побаченим. Все ж таки я чоловік, і мені дійсно подобається забезпечувати свою родину! Вони такі щасливі, задоволені, здорові, красиві! Я був певен, що це саме та родина, про яку я завжди мріяв.

Возив їх на відпочинок тричі на рік, у гори, чи в екзотичні країни. Моя дружина захопилася фотографією і, начебто все у нас складалося чудово. Але я не сліпий, і почав помічати, що вона почала ставитися до мене інакше.

Я розумію, що робота у мене не цукор, і вдома я буваю рідко. Але як інакше мені їх забезпечувати, адже апетити у моєї дружини лише зростали. Я не проти, адже жінка і повинна заохочувати чоловіка до високого заробітку.

Я ніколи не дорікав її, ніколи не відмовляв у покупках чи бажаннях. Але чим більше я робив для неї, тим більш вимогливою вона ставала, та гірше ставилася до мене. Скоро інтимні стосунки в наших відносинах скоротилися до горезвісного разу на місяць, а мені цього було дуже мало.

Я їй ніколи не зраджував, та навіть думки такої не мав. Але, як виявилося, вона мала не тільки думку. Я став підозрювати її у зраді. Вона перестала мене навіть обіймати, про поцілунки й зовсім не йшлося. Дивився на неї, й не розумів, що відбувається.

Фаїна й дітьми перестала займатися, скинула все на няню, бо могла ж собі дозволити цілодобово їй оплачувати, аби сходити зайвий раз до салону на нігті, чи масаж. Так і минали тижні, поки я придивлявся. Але я знайшов найбанальнішу ознаку зради, фотографії з її коханцем у моєму телефоні.

Я віддав їй колись свій, і хмара синхронізувалась. У результаті, я вранці п’ю чай, відкриваю, та бачу таку картину. А переді мною на кухні сидить дружина, закинувши нога на ногу, і п’є каву з крихітним тістечком.

Я перевернув телефон, та показав їй, але вона навіть не відреагувала. Просто подивилася на мене і сказала, що вона мені зраджує. Потім запитала, чи я розлучатимусь з нею, адже вона мати моїх дітей. Тільки ось на матір вона вже не була схожа, вони інколи мамою називали няню.

Я відповів, що не маю наміру забезпечувати жінку, яка обслуговує якогось лівого мужика.
Фаїна образилася, надулася, і того ж дня поїхала, лишивши на мене дітей. Для мене почалися найскладніші тижні. Я не встигав і з роботою, і з дітьми.

Довелося тимчасово передати дітей моїй мамі, буквально на два тижні. У нас відбувалися злиття компаній, і я майже цілодобово стирчав на роботі, перевіряючи все особисто. Я сто разів запитував себе, чи правильно вчинив з Фаїною, але щоразу знаходив у собі сили не миритися з нею.

Зраду прощати не можна, якщо вже пішла на ліво, то й кохання там ніякого немає. Тільки от Фаїна швидко усвідомила, що її примхи коштують дуже дорого, а новий залицяльник і п’ятої частини сплатити не міг.

Вона дуже швидко перевзулась, і повернулася під приводом того, що нудьгує за дітьми. Потім почала благати повернути її, знову одружитися, і жити як родина, обіцяла бути вірною і старанною. Але я вже не вірив її казкам.

Вона зникла з моїх радарів. Я все владнав з роботою, переклав частину обов’язків на помічника, і проводив багато часу з дітьми. А якось на дорогому курорті я зустрів Фаїну. Вона супроводжувала мого ділового партнера, а він зізнався, що взяв її в агенції ескорт-послуг.

Діти навіть не впізнали її, а вона вдала, що вперше бачить мене. З дружини забезпеченого чоловіка, докотилася до ескорту, аби оплачувати свої побрякушки! Мені стало так огидно! Невже цю людину я колись кохав? Чи вона завжди була такою розбещеною, чи я щось зробив не так? Як на вашу думку? Бо я себе картаю…

You cannot copy content of this page