fbpx

Я не даю своїй жінці грошей, а вона мене постійно звинувачує в тому, що я кудись їх діваю

Моя жінка дуже хороша і добра. Але у нас нерідко виникають різні сварки з приводу того, що вона не вміє розпоряджатися бюджетом. Навіть не так. Вона якраз наче б то і старається економити, але не виходить. А мені постійно виставляє претензії з приводу того куди я гроші діваю. Зарплата в мене непогана, але є і мої особисті якісь розтрати, я багато п’ю кави на роботі, обід купляю собі сам, та ще й то воду якусь то цигарки.

Вона вважає що левову долю грошей я кудись діваю. Доказів в неї немає, аргументів також. Але постійно мене звинувачує в тому, що я марнотрат.

З останньої зарплати ми заплатили за комунальні, купили синові телефон в кредит, скупилися на місяць продуктами, також виплатили кредит пральну машину. А жінка каже, що мало щось би і лишитися. Не знаю вже як їй пояснити, я вже навіть чеки показував, але в один момент зупинився. 

Не розумію чому я, заробляючи гроші маю звітувати про те куди і скільки я трачу. Я ж не рахую ті гроші що вона отримує на дітей, не питаю куди вона їх діває.

Вчора побачив у неї блокнот, де вона старанно записує всі свої трати. Я грошей їй не даю, та і потреби такої немає, бо ж все купую по списку. А вона каже що хотіла би мати свої якісь копійки, на свої потреби. Але я ж все купую що просить.

Тимпаче вона отримує близько 3000 грн виплат на дітей, але тратить їх виключно на підгузки і солодощі. Кажу візьми з тих, вона ніяк, відповідає що то дитячі гроші і звідти неможна. От як з людиною говорити?Порадьте що робити? Чи варто їй щось доводити?

Related Post

Була спонтанна, смілива, чесна…Була спонтанна, смілива, чесна…

Зациклилася на безнадійних відносинах, не можу відчепитися думками. Мені 26, двічі розлучена, має доньку від першого шлюбу, 5 років. З Ігорем нас познайомила спільна знайома майже 3 місяці тому. Йому