fbpx

Я не даю своїй жінці грошей, а вона мене постійно звинувачує в тому, що я кудись їх діваю

Моя жінка дуже хороша і добра. Але у нас нерідко виникають різні сварки з приводу того, що вона не вміє розпоряджатися бюджетом. Навіть не так. Вона якраз наче б то і старається економити, але не виходить. А мені постійно виставляє претензії з приводу того куди я гроші діваю. Зарплата в мене непогана, але є і мої особисті якісь розтрати, я багато п’ю кави на роботі, обід купляю собі сам, та ще й то воду якусь то цигарки.

Вона вважає що левову долю грошей я кудись діваю. Доказів в неї немає, аргументів також. Але постійно мене звинувачує в тому, що я марнотрат.

З останньої зарплати ми заплатили за комунальні, купили синові телефон в кредит, скупилися на місяць продуктами, також виплатили кредит пральну машину. А жінка каже, що мало щось би і лишитися. Не знаю вже як їй пояснити, я вже навіть чеки показував, але в один момент зупинився. 

Не розумію чому я, заробляючи гроші маю звітувати про те куди і скільки я трачу. Я ж не рахую ті гроші що вона отримує на дітей, не питаю куди вона їх діває.

Вчора побачив у неї блокнот, де вона старанно записує всі свої трати. Я грошей їй не даю, та і потреби такої немає, бо ж все купую по списку. А вона каже що хотіла би мати свої якісь копійки, на свої потреби. Але я ж все купую що просить.

Тимпаче вона отримує близько 3000 грн виплат на дітей, але тратить їх виключно на підгузки і солодощі. Кажу візьми з тих, вона ніяк, відповідає що то дитячі гроші і звідти неможна. От як з людиною говорити?Порадьте що робити? Чи варто їй щось доводити?

Related Post

Дружина почала чепуритися на роботу і вдягати красиву спідню білизну… Це дзвіночок ?Дружина почала чепуритися на роботу і вдягати красиву спідню білизну… Це дзвіночок ?

Дружина стала чепуритися на роботу… У шлюбі вже 10 років. Приблизно стільки ж дружина працює в одній компанії. Останнім часом став помічати, що щось змінилося. Дружина почала забувати про мої

facebook