Я не готова вийти заміж, народити дитину і жити в іншій країні

Я втомилася від відносин після двох з половиною років. Мій чоловік хоче сім’ю та дітей, а я не готова. Ми живемо за кордоном, недавно приїхали на батьківщину на канікули.

Я вирішила залишитися на місяць, щоб привести думки в порядок. Країна, де ми живемо, мені не подобається, там я постійно хворію. Я люблю свого чоловіка, тому у мене дилема: повернутися до коханої людини і жити в країні, яка не подобається, або залишитися в країні, яка подобається, але без пари. Як прийняти правильне рішення?

Ліза, 35 років
Кохана людина, «від якого ви втомилися»? Повернутися в країну, яка «вам не подобається»? Ви, ймовірно, вже прийняли рішення. Але є потреба його обгрунтувати. Ви можете не хотіти сім’ю саме з цим чоловіком, а можете не хотіти взагалі. Я не знаю, який досвід був у вас раніше, чому ви вибрали іншу країну, що ви очікували від імміграції.

Ваш чоловік – місцевий або приїхав з вашої рідної країни? Якщо іммігрував, то наскільки давно? Чи говорили ви з ним про свої почуття, про неготовність створити сім’ю? Якщо ні, то що вас зупиняє? Якщо так, то як він відреагував? Все це важливі питання.

Переїзд в іншу країну в принципі породжує безліч складнощів. Часто розвиваються депресія, тривога, почуття втрати своєї унікальності, соціального статусу, звичного оточення, близьких родинних зв’язків, підтримки. Інша країна може бути з такою культурою і специфікою, які вам взагалі не підходять.

Чому ви не розглядаєте варіант створити сім’ю в своїй країні? На батьківщині ви перебуваєте в своїй системі, розмовляєте на своїй рідній мові, тут ви контролюєте ситуацію і своє життя набагато краще. Якщо чужа країна вам не подобається, це буде в будь-якому випадку негативно позначатися на відносинах з чоловіком, навіть якщо він улюблений.

Фактично, ви вже не роздумуєте, а залишилися на батьківщині, і, можливо, переживаєте зараз розрив відносин всередині себе, але на зовнішньому рівні – все ще продовжуєте уявляти, що є вибір.

Правильне рішення в разі почуттів, стосунків вимагає відштовхуватися від значимості цього чоловіка для вас. Вам потрібно вирішити, на що ви готові піти заради того, щоб бути з ним разом?

Чи хочете ви продовжувати жити так, як вам не подобається, в країні, яка вам не підходить, у відносинах, від яких ви втомилися, виконуючи вимоги, які для вас зараз не актуальні (шлюб, сім’я, діти)? Прислухайтеся до себе, і думаю, ви швидко знайдете відповідь на це питання.

You cannot copy content of this page