Я не хочу мати дітей. В мене це ще з 12 років

Сама думаю часто на тему дітей та всього, що пов’язано з ними. Щодо себе одразу скажу, я – єдина дитина в сім’ї, всі мене любили та люблять, батьки разом, сім’я повноцінна.

Мені зараз 25 років. 3,5 роки ми разом з моїм хлопцем, він дуже серйозний, інтелігентний і розумний, позитивний, люблячий і чудовий. Ми збираємося одружитися. Стан у нас, завдяки батькам, і з мого, і з його боку, дуже чудовий, матеріальний маю на увазі.

Отож я не хочу дітей. Вирішила, що мені вони не потрібні, десь у 12 років. Всі ми вирішили, що в мене це через те, що одна мамина подруга мені залишала новонароджену дитину. І так я нянчила її приблизно до року.

Я спочатку була просто щаслива! Мені так подобалося сидіти з дитинкою. А потім мені набридло, а в маминої подруги це стало звичкою. Я просто мовчки виконувала прохання, навіть якщо мені це не подобалося.

Мій майбутній чоловік дітей найближчим часом теж не хоче. Хоче після 30, навіть у 35 десь. Він не хоче більше однієї дитини. Ці факти мене влаштовують, з натяжкою, звісно.

Взагалі, я погодилася б мати дитину, якби її народила нам сурогатна мати, інша справа. Гроші знайшли б. Максимально на що я сама готова – планове кесареве. Але якщо мені його гарантують ще до вагітності. Знову ж таки, ми б усе оплатили.

А так я зараз живу на своє задоволення, на задоволення близьких мені людей, і друзів, і мені так добре. Міняти нічого не хочеться, бо розумію, що з дитиною буде не таке життя.

Є такий приклад моєї одногрупниці. Ось в неї все чудово. Вона має дуже багату сім’ю. У порівнянні з ними, ми жебраки, хоч ми багаті у порівнянні з багатьма. Ось вона ходила в гарному вбранні для вагітних, які приховували живіт чудово. У неї фотосесії були постійні, перші шість місяців вона провела в Європі з чоловіком, вони там все об’їздили, попри її становище.

Потім місяць вдома і знову відпочивати в Дубаї за місяць до пологів. Нині вона народила. Але у них все таке ж життя: звані вечері, походи у кіно, бари та ресторани. Дитина, мабуть, з нянею. Тому що її батьки теж «світські люди», вони не сидітимуть із дітьми, мені здається. А так вона його одягає у дорогих магазинах, там же й іграшки купує.

В таких умовах народити, я би погодилася. Тільки наших грошей на таке життя не вистачить.

Related Post

У мого хлопця Ігора виявилося “рильце в пушку”, ревнував мене, як скажений, а сам виявився зрадникомУ мого хлопця Ігора виявилося “рильце в пушку”, ревнував мене, як скажений, а сам виявився зрадником

Я по натурі – людина не ревнива. Це не означає, що мені плювати на партнера, просто вважаю за краще довіряти людині і не надумувати. Тим більше, коли зовсім немає приводів

Як віддячити вітчиму, що виховав дівчинку як рідну дочкуЯк віддячити вітчиму, що виховав дівчинку як рідну дочку

Я залишилася сама з маленькою донькою на руках, коли мене залишив чоловік. Не знаю, як би я впоралася, якби не мій друг Мишко. У найскладніший період мого життя саме він

Ірина думала, що якщо дитина не рідна, значить і сім’ї як такої немає…Ірина думала, що якщо дитина не рідна, значить і сім’ї як такої немає…

Дуже давно, живучи у цивільному шлюбі, у мене виник роман з одруженим чоловіком. У нього була пристрасть до мене, іноді мені це подобалося, іноді було огидно, але розлучатися з чоловіком