Я не хочу мати дітей. В мене це ще з 12 років

Сама думаю часто на тему дітей та всього, що пов’язано з ними. Щодо себе одразу скажу, я – єдина дитина в сім’ї, всі мене любили та люблять, батьки разом, сім’я повноцінна.

Мені зараз 25 років. 3,5 роки ми разом з моїм хлопцем, він дуже серйозний, інтелігентний і розумний, позитивний, люблячий і чудовий. Ми збираємося одружитися. Стан у нас, завдяки батькам, і з мого, і з його боку, дуже чудовий, матеріальний маю на увазі.

Отож я не хочу дітей. Вирішила, що мені вони не потрібні, десь у 12 років. Всі ми вирішили, що в мене це через те, що одна мамина подруга мені залишала новонароджену дитину. І так я нянчила її приблизно до року.

Я спочатку була просто щаслива! Мені так подобалося сидіти з дитинкою. А потім мені набридло, а в маминої подруги це стало звичкою. Я просто мовчки виконувала прохання, навіть якщо мені це не подобалося.

Мій майбутній чоловік дітей найближчим часом теж не хоче. Хоче після 30, навіть у 35 десь. Він не хоче більше однієї дитини. Ці факти мене влаштовують, з натяжкою, звісно.

Взагалі, я погодилася б мати дитину, якби її народила нам сурогатна мати, інша справа. Гроші знайшли б. Максимально на що я сама готова – планове кесареве. Але якщо мені його гарантують ще до вагітності. Знову ж таки, ми б усе оплатили.

А так я зараз живу на своє задоволення, на задоволення близьких мені людей, і друзів, і мені так добре. Міняти нічого не хочеться, бо розумію, що з дитиною буде не таке життя.

Є такий приклад моєї одногрупниці. Ось в неї все чудово. Вона має дуже багату сім’ю. У порівнянні з ними, ми жебраки, хоч ми багаті у порівнянні з багатьма. Ось вона ходила в гарному вбранні для вагітних, які приховували живіт чудово. У неї фотосесії були постійні, перші шість місяців вона провела в Європі з чоловіком, вони там все об’їздили, попри її становище.

Потім місяць вдома і знову відпочивати в Дубаї за місяць до пологів. Нині вона народила. Але у них все таке ж життя: звані вечері, походи у кіно, бари та ресторани. Дитина, мабуть, з нянею. Тому що її батьки теж «світські люди», вони не сидітимуть із дітьми, мені здається. А так вона його одягає у дорогих магазинах, там же й іграшки купує.

В таких умовах народити, я би погодилася. Тільки наших грошей на таке життя не вистачить.

Related Post

Брат перед дівчиною удавав, що він це я. Це тривало декілька місяцівБрат перед дівчиною удавав, що він це я. Це тривало декілька місяців

У мене є брат близнюк, але ми не спілкуємося вже 20 років. Причина проста, але ситуацію вона легше не робить. Брат вкрав у мене дівчину, зробив це дуже підло, в результаті свого

Не бачу нічого поганого у службових романах. Для мене ці стосунки стали можливістю звозити всю родину на курортНе бачу нічого поганого у службових романах. Для мене ці стосунки стали можливістю звозити всю родину на курорт

Багато читав історій про службові романи. Не розумію, чому їх так засуджують, особливо стосунки з начальником. Нічого поганого в цьому не бачу, якщо не виносити це на загальний огляд. У