fbpx

Я не хочу носити подаровану чоловіком шубу

Може бути, моя проблема здасться багатьом читачкам надуманою, але для мене вона цілком актуальна. Тому всім, хто після прочитання моєї сповіді захоче написати щось схоже на «немає проблем і з жиру біситься» можуть не турбуватися і залишити свою думку при собі. Скаржитися мені не потрібно, але виговоритися все ж хочеться.

Вчора ввечері, роблячи прибирання в шафах, я необачно поскаржилася чоловікові, що місця в них зовсім не залишилося і що дуже багато цього самого місця займає подарована їм шуба. Так просто сказала, не подумавши про наслідки. А він взяв і образився, причому сильно. Я-то, наївна, думала, що ця тема для нас в минулому.

На мій день народження (він був в кінці осені) мій благовірний подарував мені розкішну дорогу шубу. Благо фігура у мене стандартна, з розмірами і примірки заморочуватися не потрібно, і шубу можна легко купити через інтернет з доставкою додому. І зробити сюрприз для коханої дружини.

Не те щоб подарунок мені не сподобався, але рада йому я не була. Звичайно,  кілька разів за зиму шубу я надягала, щоб не образити чоловіка, але він у мене мужик не дурний і все зрозумів. Засмутився, звичайно, хоча я і спробувала все логічно пояснити.

Справа навіть не в тому, що ми живемо майже на півдні і класична зима з морозами і снігом у нас швидше виняток, ніж норма. Не подумайте, я не з тих божевільних, які голосять «краще ходити голою, ніж одягати хутра». І гроші, витрачені на шубу, були не останніми, дірку в сімейному бюджеті не виконали. І колір, і фасон – все відмінно, от тільки не люблю я шуби. Не подобається і все тут.

На мій погляд, одяг, в т.ч. і зимовий, повинен бути в першу чергу зручним і практичним, а вже потім модним, статусним і красивим. Я не можу зрозуміти тих красунь, які вважають за доцільне виходити в ожеледицю в своїх шубах і на височенних шпильках, граціозно дріботати, молячись лише про те, щоб чергове падіння не обернулося візитом в травмпункт. Мені більше подобаються напівчеревики і легка, але тепла і практична, зимова куртка.

І вся проблема в тому, що мій чоловік прекрасно знає про мої смаки, більш того, гаряче мене в цьому підтримує. Але ось від покупки шуби не втримався, тому що це, на його думку, мрія будь-якої жінки.

Напевно, він це в популярних пабліках прочитав, де про «сто одну троянду» та інші «справжній чоловік повинен» пишуть. Хотів показати, що він у мене як раз справжній люблячий чоловік, що мені не повинно бути соромно за нього перед подругами і т.д.

Виходить, у мене є чудова нагода хвалитися перед подругами. І тема, яку доводиться старанно обходити в розмовах з чоловіком. І кому це треба?

Related Post

Тільки з’являються відносини – вже хочу іншого чоловікаТільки з’являються відносини – вже хочу іншого чоловіка

Я вийшла заміж в 17 років. Любила чоловіка дуже-дуже. Народилися дітки. Все добре було, але в якийсь момент я почала поступово холонути до нього. І стала зраджувати. Після 5 років

Народжені одне для одного… Таких історій одна на мільйонНароджені одне для одного… Таких історій одна на мільйон

Все таки буває так, що двоє народжені одне для одного. Історія сталася з двома моїми друзями (зараз вони вже одружилися і з нетерпінням чекають народження сина). Загалом охарактеризувати їх обох

Колишня мого чоловіка вимагає збільшити аліменти під час карантинуКолишня мого чоловіка вимагає збільшити аліменти під час карантину

У мого чоловіка від попереднього шлюбу залишилися двоє синів. Він справно платить аліменти. При цьому колишня працює, дітей залишає з бабусями, іноді просить сусідку посидіти. До нас хлопчики зазвичай приїжджають