Я не хочу руйнувати сім’ю і залишати дітей без батька, але й так жити теж не можу

Заміж я вийшла рано, у вісімнадцять років. Але я ніколи про це не шкодувала, чоловік мене любить і допомагає у всьому. У нас вже двоє дітей, дві доньки. Єдине, що мене не влаштовує, то це те, що у нього на роботі часто бувають відрядження і мені доводиться довго бувати вдома самій.

Іноді збираємось у мене із подругами посидіти за чашкою чаю, згадуємо школу, ми ходили в один клас. Але це спілкування та турбота про дітей не завжди мене відволікають від самотності. Хотілося б, щоб чоловік частіше бував вдома, бачив, як ростуть діти.

Поки що піти з цієї роботи не виходить. Зарплата, яку чоловік отримує, дозволяє пристойно жити, попри те, що я не працюю. Молодшій дочці лише рік.

І ось нещодавно я зустріла колишнього однокласника, якому я тоді подобалася, він навіть намагався доглядати за мною. Він знає, що я одружена і є діти, але запросив мене у вихідний погуляти з дітьми в парку, посидіти в гарному ресторані чи кафе. Я погодилася, бо не бачила в цьому нічого поганого. Та й сидіти вдома постійно одній набридло.

Але коли ми цілий день провели разом, я зрозуміла, що закохалася. Спершу думала, що це від самотності, чоловік приїде і все пройде. Виявилося все набагато серйозніше, я не можу не думати про нього, і завжди з нетерпінням чекаю на дзвінок. Нічого серйозного у нас поки що не було, але я не впевнена, що так триватиме.

Вперше за роки заміжжя я зустріла чоловіка з відрядження без особливої ​​радості. Не тішили ні подарунки, які він привіз мені та дітям, ні гроші. Мені здається, що я його по-справжньому й не любила, бо ловлю себе на думці, що хочу, щоб він скоріше поїхав.

Як зробити не знаю, може це скоро пройде, а якщо ні? Я не хочу руйнувати сім’ю і залишити дітей без батька, але й жити так теж не можу, доводиться постійно брехати.

Related Post

Сильна молитва Миколаю Чудотворцю: Читайте її коли потребуєте допомогиСильна молитва Миколаю Чудотворцю: Читайте її коли потребуєте допомоги

«О, всехвальний і всечесний архієрею, великий чудотворче, святителю Христовий, отче Миколаю, чоловіча Божий і вірний рабе, чоловіка бажань, посудині обраний, міцний стовпі церковний, пресвітлий, зірко, осяваює і висвітлює всю всесвіт: ти єси праведник, яко фенікс

Хлопець сказав, що не хочу на мені одружуватися, спільних дітей теж не хочу…. але розлучатися не хотівХлопець сказав, що не хочу на мені одружуватися, спільних дітей теж не хочу…. але розлучатися не хотів

Для мене любов – це хвороба… Раніше я думала, що любов – це прекрасно. Відчуття окриленості, того, що ти потрібен людині. Ти розчиняєшся в ньому, хочеш бути ближче. Ти хочеш