Я не хочу, щоб у моїх дітей був такий черствий тато

Уляна привезла свекруху в свою квартиру. Коли чоловік повернувся з роботи, то був дуже здивований, Як з’ясувалося, оскільки чоловік виявив повну байдужість до матері, Уляна йому нічого не розповідала.

Тепер повідомила, що його мати потребує догляду і поживе кілька тижнів з ними. Чоловік обурився:- Звикне до міського життя, потім і не вигонешь її! — кинув докір дружині.Несподівано захворіла свекруха. Жила вона в селі.

Єдиний син сказав, що у нього робота і колись матір’ю займатися.Літня сільська жінка була безпорадною перед хворобою, яка несподівано вклала її в ліжко.

За справу взялася невістка. Влаштувала мати в хорошій клініці, щодня її відвідувала і за два тижні жінка встала на ноги. Але відпускати жінку саму в село ще було зарано.

Уляна привезла свекруха в свою квартиру. Коли чоловік повернувся з роботи, то був дуже здивований: як вона тут опинилася і що буде робити?Як з’ясувалося, оскільки чоловік виявив повну байдужість до матері, Уляна йому нічого не розповідала — займалася нею самостійно.

Тепер повідомила, що його мати потребує догляду і поживе кілька тижнів з ними.Чоловік обурився:- Звикне до міського життя, потім і не вигонешь її! — кинув докір дружині.

– Я ж тільки на ноги почав ставати, мама. А тепер ще й за тобою треба доглядати!Вона змовчала, але його слова хльоснули її, як бичем. Не менш вони вразили і Уляну, тому що побачила справжнє обличчя свого чоловіка, і їй стало страшно за себе, за власне майбутнє.

З ким вона зв’язала свою долю? Життя ж не завжди стежки прокладає навпростець — буває і через колючки. Так що ж її чекає тоді?Сергій грюкнув дверима і пішов на роботу. Мати почала пакувати свої речі.

Повернувся Сергій додому пізно ввечері і побачив на порозі упаковані валізи. На тумбочці поруч лежав квиток на поїзд Чоловік запитав у дружини:— Що, мати досі не поїхала?

Коли у неї потяг відправляється?- Її поїзд поки нікуди не їде. Це твої валізи і твій квиток!, — якомога спокійніше відповіла дружина. — У мене була мрія народити дітей, створити щасливу сім’ю. Після нинішнього інциденту мені стало страшно за своє майбутнє.

Я не хочу, щоб у моїх дітей був такий черствий тато. Тому їдь в свою “забите” село, подумай над своїми вчинками, відпочинь. А мати поки поживе зі мною. Їй потрібен догляд. Якщо одуматися, то можеш дати про це знати. Бувай! — Уляна встала і пішла робити матері призначений укол.

Сергій стояв посеред кімнати, як укопаний. Він аж ніяк не очікував такого повороту.Ось так надійшла моя подруга зі своїм чоловіком. У мене її вчинок викликав захоплення. А у вас?

Related Post

Чоловік не дає розлучення, не дає мені спокоюЧоловік не дає розлучення, не дає мені спокою

Моє життя складалося як за планом. У 15 років я зустріла свого чоловіка. Закохалася. Йому було 21. Він постійно просив у мене грошей, гуляв, зраджував. У мої 16, коли я