Я не хотів руйнувати сім’ю, а тим більше товариша свого втрачати

Є у мене хороший друг. Так сталося, що разом ми по життю крокуємо. Жили в одному місті, проте незабаром йому довелося переїхати в невелике село по роботі. Спочатку нудьгував він там, а потім зустрів гарну дівчину. Ну і закрутилося у них, як у всіх буває.

Вирішив товариш мій там будинок купити. Завів хороше господарстві і свою улюблену заміж покликав. Незабаром і мене покликав до себе, щоб похвалитися, поговорити та побачитися.Подія адже така в житті у нього.

Як виявилося не дуже-то і райдужна.Я у нього і тиждень не погостював, а вже хотілося брати попутку і їхати швидко. Настільки все жахливо, що навіть слів не було.

Саме після цих подій я зрозумів, що зовсім не хочу мати дружину з села. Зараз все поясню і розповім по порядку.Так сталося, що дівчина дізналася, що у мене вища посада, ніж у її чоловіка. Про мої гроші вона теж дізналася.

Після цього все і почалося. Вона почала за мною доглядати і навіть приставати.Постійно в кімнату заходила, принести щось, гладила мене, коли чоловік не бачив. Я це все зводив жартома і швидко до одного біг.

Я не хотів руйнувати сім’ю, а тим більше товариша свого втрачати.Насправді немає в цьому нічого незвичайного. Я відразу відчув недобре.

До того ж я часто чув про те, як сільські дівчата шукають собі багатіїв, щоб за рахунок ниї в люди вибитися. Зі мною подібні трюки точно не пройдуть.Вона була дуже невихованою.

По-перше, вона нецензурно спілкувалася. З її рота такий потік цих слів йшов, що хотілося вийти. Друг же на це особливо не реагував. Мабуть, звик. По-друге, вона могла говорити про що-завгодно, навіть на інтимні теми і розповідати всі подробиці.

Останньою краплею стали подруги дружини. Вони буквально такі ж, як і вона за всіма параметрами. Я дуже шкодував, що друг знайшов собі таку. Дуже бігти хотілося.

Related Post

Це не потребує додаткових витрат, зате ви будете вражені результатамиЦе не потребує додаткових витрат, зате ви будете вражені результатами

Дотримуючись правил і елементарних порад всього за 30 днів можна змінити своє життя. Читайте і не пожалкуєте. Дуже позитивні дні чекають на вас в жовтні. Зверніть увагу на те які

Марія з донечкою поселилася у своїх батьківМарія з донечкою поселилася у своїх батьків

Коли Марія почала зустрічатися з Миколою одразу побачила, що в нього надто близькі стосунки з мамою. Дівчина щиро сподівалася, що після весілля цей тісний зв’язок  обірветься і вона займе основне

Чоловік на 18-ту річницю сказав, що вирішив піти від мене… «Сивина в голову … а суп на плиту»Чоловік на 18-ту річницю сказав, що вирішив піти від мене… «Сивина в голову … а суп на плиту»

Читаєш історії на сайті, думаєш: “Ну що за нісенітниця? Такого бути не може!”, А потім твоє життя саме стає схожим на одну з таких історій. Цього року виповнилося 18 років