Я не хотів руйнувати сім’ю, а тим більше товариша свого втрачати

Є у мене хороший друг. Так сталося, що разом ми по життю крокуємо. Жили в одному місті, проте незабаром йому довелося переїхати в невелике село по роботі. Спочатку нудьгував він там, а потім зустрів гарну дівчину. Ну і закрутилося у них, як у всіх буває.

Вирішив товариш мій там будинок купити. Завів хороше господарстві і свою улюблену заміж покликав. Незабаром і мене покликав до себе, щоб похвалитися, поговорити та побачитися.Подія адже така в житті у нього.

Як виявилося не дуже-то і райдужна.Я у нього і тиждень не погостював, а вже хотілося брати попутку і їхати швидко. Настільки все жахливо, що навіть слів не було.

Саме після цих подій я зрозумів, що зовсім не хочу мати дружину з села. Зараз все поясню і розповім по порядку.Так сталося, що дівчина дізналася, що у мене вища посада, ніж у її чоловіка. Про мої гроші вона теж дізналася.

Після цього все і почалося. Вона почала за мною доглядати і навіть приставати.Постійно в кімнату заходила, принести щось, гладила мене, коли чоловік не бачив. Я це все зводив жартома і швидко до одного біг.

Я не хотів руйнувати сім’ю, а тим більше товариша свого втрачати.Насправді немає в цьому нічого незвичайного. Я відразу відчув недобре.

До того ж я часто чув про те, як сільські дівчата шукають собі багатіїв, щоб за рахунок ниї в люди вибитися. Зі мною подібні трюки точно не пройдуть.Вона була дуже невихованою.

По-перше, вона нецензурно спілкувалася. З її рота такий потік цих слів йшов, що хотілося вийти. Друг же на це особливо не реагував. Мабуть, звик. По-друге, вона могла говорити про що-завгодно, навіть на інтимні теми і розповідати всі подробиці.

Останньою краплею стали подруги дружини. Вони буквально такі ж, як і вона за всіма параметрами. Я дуже шкодував, що друг знайшов собі таку. Дуже бігти хотілося.

Related Post

Дружина почала чепуритися на роботу і вдягати красиву спідню білизну… Це дзвіночок ?Дружина почала чепуритися на роботу і вдягати красиву спідню білизну… Це дзвіночок ?

Дружина стала чепуритися на роботу… У шлюбі вже 10 років. Приблизно стільки ж дружина працює в одній компанії. Останнім часом став помічати, що щось змінилося. Дружина почала забувати про мої

Йому залишила мультиварку, комп’ютер, електрочайникЙому залишила мультиварку, комп’ютер, електрочайник

Катя познайомилася з Ромою в громадському транспорті. Як з’ясувалося, у їхніх батьків поряд знаходяться дачні ділянки. З тих пір вони зустрічалися і через деякий час вирішили розписатися. Все було чудово.