Перейти до вмісту

Я не можу дивитися новини, перестала взагалі заходити в одну із соцмереж

  • від

Нещодавно зрозуміла, що без психологічної допомоги мені не впоратись. Наявність у світі проблеми «насильства над дітьми та тваринами» не дає мені спокою, я не можу дивитися новини, перестала взагалі заходити в одну із соцмереж.

Одного разу вночі, ми з чоловіком прокинулися від жахливого крику сусідської дівчинки: вона просила тата чогось не робити. Я миттєво прокинулася, накинула на себе халат і босоніж вибігла в під’їзд, почала стукати та дзвонити до цих сусідів у двері, тому що в голову відразу ж полізли погані думки.

Не знаю, що там було, і чесно кажучи, краще мені й не знати цього, а то я потім про це довго думатиму і плакатиму, але дівчинці я начебто трохи допомогла, тому що батька через деякий час все ж таки випроводили з квартири і він пішов.

А одного разу ми сиділи в гостях і у новинах показали, як якась банда вкрала на ринку маленького хлопчика і, на щастя, їх вдалося затримати, хлопчика повернули батькам. Я навіть за столом не змогла стриматися, розуміючи навіть те, що навколо сидять люди і розмовляють про свої справи. А я, як не намагалася з собою домовитися, нічого не виходило.

Хоча у новинах сказали, що все добре у цієї дитини, її врятували і повернули мамі з татом, Нічого не допомогло, у результаті всі побачили мої сльози.

Ділюсь своїми проблемами з подругами, і розумію, що я дуже на цьому зациклена, тому що всі подруги реагують якось спокійніше. Мовляв, так звичайно сумно, але що вдієш це вже сталося, а я починаю сильно хвилюватися.

Особливо загострився цей стан в останні 2 роки, коли я сама стала мамою іпр буває, дивлюся на свою дитинку, і бачу який він беззахисний, як він потребує любові. І якщо в цей момент, мені не дай Боже, щось згадується з побаченого в новинах, то я місця собі не знаходжу, починаю плакати.

Як мені абстрагуватись від всіх проблем? Я вже просто не можу спокійно жити та радіти життю.