Я не можу пробачити колишнього чоловіка за зраду. він постійно з’являється в моєму житті і просить вибачення і повернутися. Хоча у нього є жінка, з якою він живе (з тією дівчиною він не живе, але дочці допомагає)

Я жила з чоловіком, у нас народився син і через провину лікарів, він помер. Він мене підтримував. Через півроку після цієї трагедії я прийняла його пропозицію узаконити наші стосунки.

Ще через рік мене почала діставати якась жінка і говорити, що я «огидна» жінка і розбиваю її сім’ю з моїм чоловіком, що у них є дитина, а я негідниця (не буду говорити всі слова, які мені ця жінка і її мама говорили) і це тривало приблизно місяць. Чоловік казав, що це якась ненормальна, яка псує йому життя.

Я зробила вигляд, що повірила. Але деякими маніпуляціями я з’ясувала, що вона говорить правду! А найголовніше, що коли мені було погано, він розважався.

Я розумію, що кожен переживає трагедію по-різному. А найцікавіше, що він відвів мене в ЗАГС, а 25-го він 8-го пішов до пологового будинку за дитиною. Коли я у нього запитала, навіщо він це ВСЕ намутив, він сказав, що він, любить мене і думав, що я про це не дізнаюся.

Рік я намагалася з ним жити, але не вийшло, я не змогла прийняти цю ЗРАДу! Він пішов, я не зупиняла. Я зажила своїм новим життям і мені добре, через два роки я вийшла заміж.

Але він постійно з’являється в моєму житті і просить вибачення і повернутися. Хоча у нього є жінка, з якою він живе (з тією дівчиною він не живе, але дочці допомагає). У них уже ще три дочки і недавно народився син. І я не розумію, що він хоче від мене? Коли я питаю, він говорить, що я для нього найулюбленіша і близька людина. А з кожним його дзвінком я все більше його ненавиджу. Хоча я знаю, що це не правильно. Але нічого не можу з собою вдіяти.

Related Post

Тепер я не вірю волонтерам, бо вони наживаються на чужій бідіТепер я не вірю волонтерам, бо вони наживаються на чужій біді

Я завжди захоплювалася волонтерами як такими. Для мене це не професія, це вибір життя. Люди отримують мізер зі своєї роботи, а деякі не отримують нічого взагалі. Одного разу мені довелося