Перейти до вмісту

Я не проти такого рішення доньки, адже вона навіть сама попросилася знайти їй репетитора, хорошого

Дилема прямо, моя донька навчається в 9 класі і дуже хоче вступати в інститут міжнародних відносин. Але для того щоб туди пройти необхідно мати хороший бал з англійської мови, і варто сказати що туди не тільки ЗНО враховується, а ще й бал зі школи, тому перш за все поки вона не втратила часу, вирішила підтягнути саме уроки англійської мови, налагодити відносини з учителем і дещо підтягнути з мови.

Я не проти такого рішення доньки, адже вона навіть сама попросилася знайти їй репетитора, хорошого, але не дорогого. На такі прохання в мене завжди знайдеться і час і гроші.

Тому я знайшла жінку, яка 10 років пропрацювала в школі вчителем іноземних мов, і запропонувала їй оплачувати уроки репетиторства, вона була не проти, адже їй на пенсії такий дохід не був би зайвим, я познайомила їх і все пішло добре.

Оцінки дочки дійсно стали кращими, а крім того, вона завзято декларувала нам оповідання та вірші на цій мові, я бачила що принаймні їй цікаво.

Але через кілька місяців знову сталося дещо, через що я дуже сильно посварилася з заслуженим педагогом. Виявляється, дізнавшись про те, що моя Діана ходить до репетитора вчителька перестала її об’єктивно оцінювати, давала додаткові домашні завдання, крім того почала випитувати до кого ходить дитина, пропонувати свої послуги.

Я рахую наприклад, що вчиться і ходити на репетиторство до однієї і тієї ж людини неправильно і неефективно, якщо вона не змогла навчити на уроках, то не варто їй давати гроші за те що вона буде займатися окремо, як на мене току не буде.

Але мене більше хвилює те, що моя донька тепер робить домашню з англійської по 3-4 години, і ще годину з репетитором, доречі яка сама замітила, що задавати стали набагато більше.

Не знаю чи варто щось робити, чи залишити все як ж, донька ж сама хотіла гарно знати мову, от і є шанс, чи можливо для дитини в перехідному віці це зайве!