Я не розуміла, ніколи, якщо ж він такий хороший ,то міг би вберегти мене

Мам, знову я впала і побила коліно. Мама, ну чого я така нещасна, кричала моя донька, я нічого не вмію, все валиться з рук, мамо що зі мною не так.

Я лагідно посміхнулася і загадала одну історію з свого дитинства. Коли мені виповнилося 13, в мене в сумці будо все, від пластиря до йоду, бо кожного дня я примудрялася кудись влізти.

А бабця мені казала що нічого страшного в цьому немає і гладила по голівці, казала що в мене хороший янгол охоронець, тому так трапляється.

Я не розуміла, ніколи, якщо ж він такий хороший ,то міг би вберегти мене від моїх бід. Але одного разу я переходила дорогу на світлофорі і побачила що в мене розв’язаний шнурок на кросівках, звісно ж нормальна людина б стала і завязала його, та ні, мені треба було спішити, щоб встигнути на тренування, щоб знову мене не покарали.

Тоді я звісно ж подивилася на шнурок і пішла далі, через пів метра перечепилася за нього ж і обернулася на землю біля бордюру.

Звісно ж я вилаялася і хотіла було встати, та мимо проїжджаюча машина просто облила мене брудом з ніг до голови, коли їхала через калюжу.

Почула глухий стукіт,закрила очі зі стразу, а потім коли я все ж підвелася то побачила як на те місце де я мала б зараз бути якби не шнурки покотилися величезні автомобільні шини, ще секунда і машина збила пішохода, який поруч стояв біля мене коли ми збиралися переходити дорогу.

Тоді то я і зрозуміла сенс бабусиних слів. В цей день мене врятували двічі, тепер я добре знаю, сама запам’ятала на все життя і рідним кажу, якщо затор на дорозі чи ви забули вдома ключі від машини, чи ще щось, то це не проблема, це янгол охоронець оберігає вас від недоброго.

You cannot copy content of this page