Я не розумію, на що сподівався брат, коли почав качати права у своїй сім’ї. Зарплата середня, живуть в основному за рахунок тестя та тещі, а він ще й свої порядки встановлювати задумав

Я не розумію, на що сподівався брат, коли почав качати права у своїй сім’ї. Зарплата середня, живуть в основному за рахунок тестя та тещі, а він ще й свої порядки встановлювати задумав.

Брат вдало одружився, тут я кажу як є. Невістка з освітою, власною квартирою, батьки її забезпечені люди, які до зятя “без посагу” поставилися спокійно.

Живи та радій, але брат вирішив, що має право стукати кулачком по столу та ставити якісь свої умови. І це тоді, коли в нього тільки з’явилася дитина, дружина в декреті, а на одну зарплату брата вони вже б ноги простягли.

Брату не терпілося взяти машину. Незважаючи, що дружина в положенні, незабаром декрет, а його зарплата просто смішна. Потрібно брати кредит!

І що ви думаєте – взяв. Я так зрозуміла, дружина про це дізналася вже за фактом, він із нею навіть не порадився. Ну, я б за таке чоловікові голову відірвала, але невістка зітхнула, вирішила не загострювати. Вона розуміла, що батьки в будь-якому випадку допоможуть, не кинуть віч-на-віч з фінансовою кризою. А сваритися зайвий раз із чоловіком, мабуть, не хотіла.

Ось у брата крила й остаточно розправилися. Господар, мужик, голова сім’ї! Як він вирішить, так і буде. Повірив у себе одним словом. Коли дитина з’явилася, брата почало заносити на поворотах. Почав обурюватися, що його вдома щось змушують робити, дружина ж цілий день вдома, а він працює.

А те, що дружина за день намотує не один кілометр по квартири, його не турбує. У декреті ж так просто – дитину погодував, підгузок змінив і все вільна.

Тут невістка знову виявила чудеса витримки, на які я не здатна. Вона не стала наводити докази чоловікові, що не встигає і втомлюється, а почала просити свою маму допомагати їй з малюком. Так і це братові не сподобалось. Не хотілося йому після роботи бачити тещу у себе вдома, напружує це його.
– Я, може, в трусах хочу по квартирі ходити, а тут стороння людина сидить! – обурювався він.

Дружина йому пояснила, що мама приходить по обіді, щоб допомогти з дитиною, поки сама дружина прибирає і готує їжу. Ні, зранку вона цього зробити не може, бо мама працює, їй і так довелося на роботі домовлятися.

Тут брат і заявив, що нормальні баби якось без мам справляються. І дітей виховують, і дім у чистоті утримують, і їжу своєму чоловікові готують.
– Я у своєму домі тещу бачити щодня не хочу, нехай іде до мого приходу.

Він, мабуть, розраховував, що дружина вкотре прогнеться, але він зовсім перегнув ціпок, бо невістку понесло з’ясовувати стосунки.

Брату вона висловила все. І що квартира ця не його, і що він тещі повинен ноги цілувати, бо якби не вона, то він у своїй тарілці м’ясо б побачив, не з його зарплатнею точно, і що заробляє він копійки, а амбіції мільйонера.

Після чого братові було сказано зібрати речі та звільнити квартиру дружини. Не захоче сам, йому допоможуть.

Брат образився, зібрав речі та пішов до мами, бо квартиру йому винаймати нема на що, він же кредит на машину платить. Прийшов до мами, пожалівся їй, вона його пошкодувала.
– Ні, ти уявляєш? Це вона своєму чоловікові таке сказала! Хіба так можна?! – обурювалася мама, переказуючи мені трагедію брата.

Ні, так не можна. Не можна було стільки терпіти, треба було його раніше гнати. Невістка, я впевнена, не пропаде, їй батьки допоможуть. Так що даремно брат чекає, що дружина охолоне і кинеться благати його повернутися, щоб йому наша мама не говорила.

You cannot copy content of this page