Я не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидається

Моя невістка або просто корчить з себе недалеку, або дійсно такою є. Ну ось що ти зробиш. Їдемо на дачу, кажу поїхали, попрацюємо трішки, а там і м’яса якогось посмажимо.

Їдемо всі, приїхали, а вона каже, ой, а взуття не взяла я і перевдягнутися в що, ви ж не сказали що в городі будемо копатися, та і манікюр новий, якби ви відразу сказали що ми моркву будемо молоти, я б нігті іншим разом зробила, а так шкода, я гроші заплатила.

Я дивлюся на неї і не розумію, чи то спеціально, чи то вона дійсно така недалека. Для чого ж іще їдуть на дачу. І хочу сказати, що це в неї не завжди, сама ж не лінива, може дійсно треба було сказати за речі?

Іншим разом, питаю, доню, вас привезти овочів свіжих та ягід, заготуєш? Вона каже, так ягід везіть, буду вдячна. Я і привезла, а через деякий час питаю що вона з ними зробила, може компот який, а вона каже ні, все в заморозку, а я ж на зиму старалася щоб вона закрила в банки.

А ще було, в неї день народження, а вона все не запрошує. Я собі і подумала, що може вона мене прийняла нарешті, мамою рахує, то вважає мене за свою, тому і не запрошує, і так чекає, без формальності.

Я приїхала без попередження, а вони з сином в ресторан зібралися, а я ж з подарунком, вони вибачилися, дали ключі від квартири і здиміли, і що, я маю сама сидіти там? Не могли матір з собою взяти?

Так мало того, коли я кажу їй щось, то вона робить вигляд що не розуміє про що я. Мої натяки їй до спини, а коли кажу прямо, то вже ображається. Але ж вона досить розумна дівчина, мені здається вона просто знущається з мене.

Але більше за все не подобається мені те, що вона зі мною погоджується, вислухає наче, і наче згідна, але потім всеодно по-своєму робить. Розкажіть люди, чи то я щось не розумію, чи то така невістка мені трапилася.

Related Post

Звісно ж, їсти мої бутерброди і спати на м’якій подушці, яку я взяла з дому легкоЗвісно ж, їсти мої бутерброди і спати на м’якій подушці, яку я взяла з дому легко

Збиралися їхати в село до родичів. У нас двійко дітей, а їхати мали з моїми батьками. Поїздка мала бути цікавою, особливо враховуючи те, що дітям рік і 2 рочки, так

Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?

Закохалася в чоловіка в два рази старше себе. Він відповів взаємністю. Пару років ми зустрічалися. Він одружений, є діти, але в родині немає любові. Ми навіть разом жили місяць, він