Я не сподобалася новому чоловіку моєї мами і мене відправили жити до бабусі

Життєвий досвід приходить з роками. Звуть мене Олеся, хочу поділитися з вами своєю історією. Народилася я в повній сім’ї й начебто все було добре, як мені здавалося, але мої батьки вирішили розлучитися.

У дитинстві я не розуміла своїх батьків, ображалася. Жити залишилася з матір’ю, батька більше не бачила. Мама не довго була одна і вийшла знову заміж вийти, новому чоловікові я не прийшла до смаку, так виявилася у бабусі.

Живучи з бабусею я перестала спілкуватися з матір’ю, як мені здавалося тоді, я її ненавиділа, адже вона мене зрадила.

Життя тривало, я вийшла заміж, у мене двоє славних дітей. Але ось все повернулося бумерангом. Проживши з чоловіком 15 років ми зрозуміли що більше не можемо бути разом.

Хоч скільки намагалися, не клеїться. І ось розлучення. Тепер вже мої діти задають мені ті ж питання що і я колись.

Я тільки тепер зрозуміла що через свою дитячу образу й амбіцій моєї матері (адже вона заборонила моєму батькові наближатися до мене), моє дитинство було не зовсім солодким.

Весь час я намагалася відшукати батька, писала в різні програми, але все марно. Зараз мені 37 живу з дітьми, і також вони бачаться з батьком, ходять до нього на вихідні.

Я намагаюся, щоб мої діти не зазнали тієї нестачі тепла і любові, як я.
Скажу більше, я помирилася з мамою і забрала її до себе (зараз вона одна).

Я зрозуміла що злість і образа, всіх членів моєї сім’ї приносила тільки лише біль.

Кажу всім хто прочитає мою історію, відпустіть злість і образи, і не заподіюйте біль своїм близьким. Я пробачила всім, мати, чоловіка і тільки тепер живу спокійно в любові й ласці.
Вмійте пробачати, і все буде добре.

Related Post

Чоловік зізнався, що закоханий в іншу. Як це прийняти?Чоловік зізнався, що закоханий в іншу. Як це прийняти?

Мій чоловік закохався в дівчину. Зізнався мені в цьому. Сказав, що зраджувати не хоче, а почуття до неї ігнорувати теж не може. Мене він, каже, теж любить. Але ми 10

Жінка зрозуміла, що чоловік їй зраджує, коли побачила його шкарпеткиЖінка зрозуміла, що чоловік їй зраджує, коли побачила його шкарпетки

Зрадника видала одна незначна деталь На перший погляд, Ксенія і Віктор були звичайною сімейною парою. Вони одружилися незабаром після того, як почали зустрічатися. Життя подружжя складалася благополучно, вони рідко сварилися,