Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?

Півроку тому познайомився з жінкою. Вона заміжня, двоє дітей. У мене теж є партнерка, ми з нею досить довгий час разом і любимо одне одного. Але ось біда прийшла, звідки не очікував. Я, схоже, полюбив цю жінку, і мені здається, що це взаємно. Нас дуже сильно тягне одне до одного.

А у ліжку з нею просто приголомшливо. Але справа в тому, що вона боїться йти від чоловіка, хоча у них там не все гаразд, він на неї навіть руку піднімає, коли п’яний. Але іпотека, діти … І я теж не хотів би розлучитися зі своєю партнеркою. Заплутався. Що робити, не знаю.

Сергій, 44 роки. Порада від психолога.
Почнемо з того, що ви дозволили собі познайомитися з іншою жінкою і зблизитися з нею, коли ви давно в стосунках і пишете, що любите одне одного. З чого можна зробити припущення про те, що ви або були в чимось не задоволені в своїх відносинах, або ставитеся до типу людей, які вміють кохати двох одночасно і в принципі дозволяють собі зв’язки на стороні.

Причому це ж можна віднести і до вашої нової партнерки, у якої в шлюбі не все гаразд.

Ви пишете: «любимо один одного» і одночасно «не хотів би розлучитися», замість «не хочу розлучатися», що передбачає невпевненість, хиткість ваших почуттів і позиції. Потім ви пишете, що вам «здається, що це взаємно», а в наступному реченні звучить чітко: «нас дуже сильно тягне один до одного». Так, ви дійсно заплуталися …

Ви впевнені, що нова пасія не піде від чоловіка. А якщо готова була б піти, тоді ви б зважилися залишити свою жінку заради неї? Раз написали про це, значить, такі фантазії вас відвідували.

You cannot copy content of this page