Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?

Півроку тому познайомився з жінкою. Вона заміжня, двоє дітей. У мене теж є партнерка, ми з нею досить довгий час разом і любимо одне одного. Але ось біда прийшла, звідки не очікував. Я, схоже, полюбив цю жінку, і мені здається, що це взаємно. Нас дуже сильно тягне одне до одного.

А у ліжку з нею просто приголомшливо. Але справа в тому, що вона боїться йти від чоловіка, хоча у них там не все гаразд, він на неї навіть руку піднімає, коли п’яний. Але іпотека, діти … І я теж не хотів би розлучитися зі своєю партнеркою. Заплутався. Що робити, не знаю.

Сергій, 44 роки. Порада від психолога.
Почнемо з того, що ви дозволили собі познайомитися з іншою жінкою і зблизитися з нею, коли ви давно в стосунках і пишете, що любите одне одного. З чого можна зробити припущення про те, що ви або були в чимось не задоволені в своїх відносинах, або ставитеся до типу людей, які вміють кохати двох одночасно і в принципі дозволяють собі зв’язки на стороні.

Причому це ж можна віднести і до вашої нової партнерки, у якої в шлюбі не все гаразд.

Ви пишете: «любимо один одного» і одночасно «не хотів би розлучитися», замість «не хочу розлучатися», що передбачає невпевненість, хиткість ваших почуттів і позиції. Потім ви пишете, що вам «здається, що це взаємно», а в наступному реченні звучить чітко: «нас дуже сильно тягне один до одного». Так, ви дійсно заплуталися …

Ви впевнені, що нова пасія не піде від чоловіка. А якщо готова була б піти, тоді ви б зважилися залишити свою жінку заради неї? Раз написали про це, значить, такі фантазії вас відвідували.

Related Post

Наступний чоловік виявився ще гіршим за попередньогоНаступний чоловік виявився ще гіршим за попереднього

Прочитала десь, що кожен наступний чоловік гірший за попереднього. Задумалася … А й справді … Я була двічі заміжня і один раз була в незареєстрованому шлюбі … У мене кожний

«Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів …»«Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів …»

– Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів з єдиною умовою, щоб ти всі їх витратив упродовж дня, невикористаний залишок у тебе забирають, коли ти вирушаєш спати,

facebook