Я не вмію планувати свій час і через це нічого не встигаю

Раніше, коли жила з батьками, завжди чекала канікул, а потім коли почала працювати вже чекала вихідних. Зараз я одружена, живемо зі свекрухою, і я не встигаю за вихідні не те що відпочити, а навіть зробити всю роботу, яку запланувала.

Прибрати, приготувати їжі на тиждень, випрати, зробити домашні завдання з донькою першокласницею та купа інших домашніх справ. Чоловік часто працює у суботу, і не вважає за потрібне мені допомагати, у них у сім’ї робота завжди була поділена на чоловічу та жіночу.

Свекруха теж одразу сказала, що в мене тепер є сім’я, і я маю сама справлятися. Вона зараз вже на пенсії, допомагати не збирається, лише іноді доньку забирає зі школи, все інше я роблю сама.

Влітку, коли починається дачний сезон, у мене починається сезон пекла. Я цілий день саджу зі свекрухою помідори. У цей час чоловік на риболовлі. І попри всі справи, до його приходу обов’язково вже має бути готовий обід, чекати він не звик.

Я люблю працювати на землі, але не цілий день! Потім починається консервація, соління, і з дачі повертаєшся не тільки втомленою, а з сумом що ще одні вихідні витрачені тільки на роботу. І це вже позначається на моєму здоров’ї.

Коли чую у себе на роботі, як співробітниці розповідають, що на вихідні: й поспали довше, і в кафе з дітьми сходили поїсти морозива, хтось дивився телевізор, я тільки мовчки слухаю. І не можу зрозуміти, як вони встигають: і відпочити, і все зробити?

Або в них прийнято все робити разом всією сім’єю, або вони вміють планувати свій час, а я ні. Але як навчитися, і як усе виправити, я не знаю. Іноді хочеться все покинути, і хоч на якийсь час поїхати до батьків, але вони живуть в іншому місті.

А поки що, я тягну сама все домашнє господарство, боюся не встигнути, і в результаті постійно втомлена після вихідних знову йду на роботу.

Related Post

Хлопець підтримує, але я розумію, кому хочеться хвору жінку забрати в дружини, завагітніти у нас теж не виходитьХлопець підтримує, але я розумію, кому хочеться хвору жінку забрати в дружини, завагітніти у нас теж не виходить

Мені 23 роки, 2 роки тому розпочався найскладніший період у моєму житті. Працювала, жили з мамою вдвох, вона дуже любить мене і підтримує у всьому. Ходила я до спортзалу, займалася

Тоді він думав швидше б приїхатиТоді він думав швидше б приїхати

Володимир уважно вів машину. Адже везе свою дружину Лізу до пологового будинку. Швидку допомогу не став викликати. Вирішили, що самі доїдуть швидше. Адже дружина так скручується від болю. Чоловік випадково