“Я не зізнаюся чоловіку, що знаю про його зраду, а просто провчу його”, – сказала дружина Єгора Івановича. Так і сталося, вже через кілька тижнів її чоловік ходив із сивим волоссям

У мого дідуся був товариш по службі по службовій частині, звали його Єгор Іванович. Був він бабій ще той. Вічно хвалився, що зустрічає тільки прекрасних жінок.

І дружина у нього була теж красуня писана. Але це не зупиняло його від божевільних пригод наліво. І ось одного разу став мій дідусь помічати, що Єгор Іванович якось схуд, зблід і змарнів.

На всі питання відповідав, що зустрів таку жінку, що самий смак, ніколи у нього таких не було і не буде. Може бути любов, скажете Ви, але Єгор Іванович почав помітно старіти й через тиждень після першого побачення був уже весь сивий як 80-річний старий.

Тоді мій дідусь забив на сполох. Він знав, що в сусідньому селі живе знахарка і повів колегу до неї. Там-то і з’ясувалося, що коханка це – відьма і присмоктується вона до невірних чоловіків.

Майже всі сили у Єгора Івановича забрала. Так що, дотримуючись порад знахарки він попрощався з коханкою своєю і попросив у неї вибачення за невірність свою.

Повернувся він додому, а там дружина його з коханцем молодим розважається. Ось тому і не підняла тривогу, коли Єгору Івановичу погано стало.

Коханця Єгор Іванович вигнав, з дружиною поговорив. Вона виявляється знала про його зради й сама найняла цю відьму, щоб вона покарала її невірного чоловіка.

Але, з того часу вони живуть мирно і щасливо. Єгор Іванович перестав зраджувати дружині й молодість до нього повернулася.

І дружина пробачила чоловікові. Тільки як нагадування про колишні помилки у нього волосся залишилися сивими, а у дружини його в її прекрасних синяво-чорних волоссі з’явилися білі волосся.

Related Post

Як не відморозитись у відповідь на його поведінку?Як не відморозитись у відповідь на його поведінку?

Виникла безглузда ситуація в поточних відносинах, якої хотілося б поділитися (ну і всі ми знаємо, в надії на що))). З хлопцем ми в стосунках 5 місяців, з яких приблизно 4

Так, може я егоїстка, ну і що? Краще бути егоїсткою ніж коханкою! Це дуже боляче і принизливоТак, може я егоїстка, ну і що? Краще бути егоїсткою ніж коханкою! Це дуже боляче і принизливо

Пишу більше для дівчат які опинилися в такій же ситуації як і я. Мені легше зараз, і я хотіла б підтримати вас, мені свого часу цього не вистачало. Отже, почну

Історія про те, як я знайшов своє призначення у життіІсторія про те, як я знайшов своє призначення у житті

Мені 23 роки. Живу чудово, є хата, улюблена робота, мандрую. Загалом, майже все. З 12 років помітив, що маленькі однорічні дітки та діти дошкільного віку дуже тягнуться до мене, мені