“Я не зможу довно перебувати у ролі коханця, тому сам все йому розповім”, – Поки мій хлопець поїхав на заробітки, я почала зустрічатися зі своїм колишнім, він став моїм коханцем і тепер шантажує мене

Зустрічаюся з хлопцем майже 2 роки. Все було добре, жили душа в душу, будували плани на майбутнє, в загальному було все неймовірно відмінно. А потім в один прекрасний момент він поїхав на заробітки в Київ, а я залишилася одна в місті напризволяще.

Було мені нереально погано, сльози кожен день, смс з проханнями повернутися, але все це було марно. Відчувала я себе на той момент кинутою і нікому не потрібною.

Ми з ним почали постійно сваритися, Не зрозуміли одне одного, та я сама винна, треба було відразу йти, але це почуття прихильності і залишку всередині мене просто вбивало.

Так час минав, сварилися ми неперествая мало не кожен день. І тут, я починаю спілкуватися з колишнім. А він такий весь білий і пухнастий, мовляв змінився і жити без мене не може.

Ну і я як дурна повелася на всю цю маячню і ми стали коханцями. Називається пригріла змію на грудях. Тривало це близько 3 місяців. Він постійно тиснув на мене, нібито кинь його, він тобі не потрібен і інше.

Я природно не погоджувалася і як би “тягнула час” чи що. І ось я недавно поїхала відпочивати і тут все почалося.

Колишній почав мною маніпулювати, що піде розповість все, якщо я з ним не буду, і причому говорив це серйозно, а до цього він частенько цим займався.

Говорив що не може зі мною спілкуватися як коханець і інші його придумані принципи. Я його звичайно шкодувала, заспокоювала як могла, намагалася його підтримати своєю увагою. І з хлопцем почався повний хаус.

А недавно він мене просто довів своїм ниттям і я йому все прямо сказала. Так той мене благим матом покрив, пішов на гульки і почав моєму хлопцеві гидоти писати.

Сказав що всю мені душу виливає. І що ви думаєте? Вони нібито перемирення уклали. Він трохи все йому не розповів цей кретин, хоча обіцяв, що навіть якщо щось трапиться, він не зіпсує мені життя і не полізе в нього.

Хлопець поки не знає всієї цієї історії, але думаю скоро все це стане ясно. Я не те що б боюся, я просто остаточно заплуталася в своїх почуттях і не знаю що робити.

Я напевно прив’язана до хлопця, я просто не знаю що буде без нього. Буду дуже вдячна будь-яким порадам. Мені це зараз дуже необхідно.

Related Post

А куди це ти Максим мої гостинці поніс?– Бабцю, мама сказала викинути їхА куди це ти Максим мої гостинці поніс?– Бабцю, мама сказала викинути їх

– Світланка, нарешті то я до вас доїхала! – Валентина Іванівна почала обіймати дочку. – Привіт мамо, вибач, що не зустріли. Я тільки недавно повернулася з роботи, відпросилася трохи раніше,