Перейти до вмісту

Я не знаю, чому у мене до моєї подруги така агресія

Я не знаю, чому у мене до моєї подруги така агресія. Знайомі ми давно. І мене часто дратує все, що вона робить. Наприклад, викладає фото з іншими місцями, дивними коментарями. Наприклад, фото з якогось села, але вона підписує, що це Київ. Навіщо брехати?

Якщо ми кудись йдемо, наприклад, поїсти, вона обов’язково це фоткає. Мені соромно при людях із нею перебувати. Адже вона не блогер. Вона вважає свою фігуру чи не ідеальною. Може, я закомплексована людина. Вона спокійно виходить у місто, оголюючи торс. Добре був би прес, і не було б живота.

Потім їй цілком прийнятно фліртувати з чужими хлопцям. Якось з нами познайомилася компанія, в якій була пара, і хлопець був напідпитку. Спочатку під столом він чіплявся до мене, хвилин через 10 мого ігнору, я зрозуміла, що він перейшов на неї.

І ліз він до неї до кінця вечора. Мені здається, якби вона не дала приводу, він теж припинив би. Але вона каже, що це він винен, а його дівчина зробила поганий вибір.

Вона познайомилася з хлопцем, який пропонував їй зустрічатися, але вважала його тільки другом. Потім він знайшов гарну дівчину, одружився. Але вся річ у тому, що всі свої проблеми та конфлікти з дружиною він розповідав моїй подрузі. У результаті вони розлучилися. І він знову пропонує їй зустрічатись.

Я не розумію, як можна спілкуватися з тим, хто все сміття з сім’ї виносить, таке відчуття, що вона його просто тримає, адже він їй не подобається, за її словами. Вона або удає, що не розуміє, що подобається йому.

Я їй розповідала, що мені довго подобався один хлопець, але вона говорила, що він боягуз і не дуже зовні. Але я бачу, вона поставила лайки на всіх його фотках. Коли я їй на це поскаржилася, вона сказала: «а що такого? Ну, фотка гарна, я завжди лайкаю, якщо гарно».

Подруга начебто хороша людина завжди підтримає, але наші погляди зовсім не збігаються, і я не знаю, як позбутися злості до неї.