Я не знаю як сказати сестрі, всю правду про її чоловіка. Але він постійно обманює її

У мене є старша сестра, вона одружена, має двох донечок. Чоловік сестри прийшов до нас із чоловіком на роботу (тимчасово), бо взимку у його сфері роботи немає. Я не хотіла, щоб мій чоловік узяв його хоч якимось помічником, як він просив. Пояснила йому, що він дорослий для помічника (йому 44 роки), має сім’ю, йому реально щось серйозне треба.

Загалом працює, але нещодавно дізналася, що він має погані звички, оскільки на роботі стоять відеокамери. Мій чоловік йому нічого не сказав, а я відразу сказала, що я таке більше не потерплю (він знає, про що я, і знає, чого мені варто його звідти звільнити).

Але йому все одно, а мені шкода сестру та племінниць, ми з сестрою в добрих стосунках, племінниці мене люблять, а старша навіть каже: «хотілося б таку маму, чому ви сестри такі різні, як наша мама, ворогові не побажаєш».

І тепер я знаю про це, чоловік його вже попросив не виходити, сказавши, що взяв помічника хлопця (так і є), але він все одно приходить двічі на тиждень, типу в гості до нас на роботу. Я впевнена в чоловікові, що він з ним цю звичку не поділяє.

Сестра цілими днями з ранку до восьмої вечора на роботі, а він то працює, то ні, часто хворіє, обманює її. Я хотіла б розповісти правду про нього, тільки як м’якше це зробити? Адже вона одразу почне з’ясовувати з ним стосунки і буде зрозуміло, що це мій чоловік розповів.

Чоловік сказав, що не треба розповідати, сама потім дізнається. А я засмутилася, знаю, які це проблеми для сім’ї сестри. Приїжджали нещодавно вони в гості, ми на них чекали, я приготувала святковий стіл.

Проте сказати не наважилася, адже не вчасно, сім’єю зібралися в гості все ж таки. Не хотілося псувати вечір і всім настрій. Але відчуваю себе тепер наче зрадницею. З іншого боку, не хочу потім стати винною у цьому всьому. Що мені зробити, точніше, як мені вчинити? Складно це дуже.

You cannot copy content of this page