Я ніколи не стану засуджувати жінок які звертаються до нянь і будують кар’єру

Я завжди не дуже добре ставилася до жінок, які покидають своїх дітей на нянь і йдуть на роботу чи віршувати інші справи. Поясню це тим, що 8 років я пропрацювала нянею, тому надивилася, такого, що іноді волосся дибки стає.

Ось мені останні 4 роки довелося допомагати сім’ї де 2 дітей, близнята. Мама діток дуже хороша і чуйна жінка, але як в всі аналогічні особи надто заклопотана, щоб займатися дітьми.

В неї день розписаний похвилинно. Не забуває вона і про макіяж, манікюр, гарний одяг, хоча працює разом з чоловіком, батьком діток як кінь, не менше, дуже багато і сильно старається, щоб в дітей було все найкраще. Але дуже мало приділяє уваги дітям, її повністю поглинула робота.

Одного разу я зробила величезну помилку, не зачинила двері на замок, вклала дітей спати і сама прийнялася до домашніх справ, а разом з тим розмовляла з подругою по телефону.

І так сталося, що якраз в цей момент зайшла мати діток. Мені стало ніяково, тому що я говорила про неї. Діалог був неприємний, я дозволила собі сказати багато поганих речей про цю жінку.

А сказала я наступне: -Я не розумію, як можна покинути своїх дітей і піти робити кар’єру. Невже така біднота, що треба на чужу тітку лишати свою кровинку, я б так ніколи би не вчинила. Я думала що зараз мене просто відправлять додому без грошей і роботи, а те ні, Карина мені все пояснила.

Дивіться, Тамара Олегівна, у вас діти є? На скільки я знаю аж 3? Молодшому скільки 6? Хто сидить з ними тоді, коли я терміново вас викликаю? Сусідка, брат, подруга, свекруха, всі по трохи.

Ви біжите бо я викликала, бо у вас робота. І ви теж покидаєте своїх дітей по суті на чужих людей. Для чого ви це робите, щоб заробити грошей на їх прожиття, на те щоб підняти їх на ноги. Так само і ми з чоловіком, хіба хочемо, мусимо зробити так, щоб в дітей було все в чому вони потребують.

Тоді я сіла і задумалася. Але ж дійсно, невже їй би не хотілося зайвий раз виспатися, чи погуляти з дітьми, звісно хотілося б, але вона мусить вставати в 6 ранку, наносити макіяж, робити зачіску і йти посміхатися партнерам чоловіка, носити каву, слухати всі невдоволення.

У кожного з нас своя робота і свої можливості, і тепер я ніколи не стану засуджувати жінок які звертаються до нянь і будують кар’єру.

Related Post

Мені 26 років, а в мене вже є панічний страх постаріти та не встигнути нормально пожитиМені 26 років, а в мене вже є панічний страх постаріти та не встигнути нормально пожити

Мені 26 років. Я заміжня. Чоловік старший за мене на 10 років. Свого майна у нас немає, заробляємо небагато, вистачає лише на їжу та оплату орендованої квартири. Мріємо про іпотеку

Він своєю ревнощами все моє кохання загасив. Я дійсно мрію про самотність та спокійВін своєю ревнощами все моє кохання загасив. Я дійсно мрію про самотність та спокій

Живемо з молодим чоловіком рік, він старший за мене на 6 років. До нього я десять років жила сама, так склалося. Познайомилися, як це зараз звично, у соціальних мережах. Спілкувалися,