fbpx

Я одружений, але коли поїхав у відрядження то неочікувано завів одразу двох коханок, одна з них завагітніла. Що тепер роботи і як про все розповісти дружині

Вирішив все-таки написати сповідь про свою історію з життя. Рік тому я поїхав у відрядження, спочатку думав на місяць, в результаті вийшов цілий рік. Коли я через 2 тижні перебування у відрядженні повідомив дружині про те, що я залишаюся тут надовго, вона була в істериці, але виїхати до мене не могла, тому що тільки недавно влаштувалася в хорошу фірму й у неї були хороші перспективи, тим більше я знав, що в будь-якому випадку повернуся.

Загалом, посварилися ми з нею дуже сильно.
Якось увечері я зайшов повечеряти в ресторан, там познайомився з дуже красивою і приємною дівчиною, причому дуже навіть не дурною, вона мудра не по роках. І в якийсь момент я відчув себе дуже добре поруч з нею.

Ми зустрілися ще раз і в підсумку наша пристрасть взяла своє, вона переїхала до мене через тиждень знайомства, причому я її попередив, що одружений і що дружина живе в іншому місті, але вона сказала, що все в порядку. Так я з нею провів найдивовижніший місяць в моєму житті, але, як це завжди буває, гарне просто так не може довго тривати, і ми в підсумку розлучилися через якусь дрібницю.

Просто посварилися, вона образилася, а я як гордий чоловік вирішив вибачення не просити. І все. Можливо, це було пов’язано з тим, що я все-таки спілкувався зі своєю дружиною, підтримував контакт, тому що розумів, що скоро повернуся додому і, швидше за все, помирюся з нею.

Минуло ще 2 місяці. Я вже можна сказати став забувати ту дівчину, з якою прожив один місяць, вона дуже глибоко запала мені в душу. І тут на організованому корпоративі я познайомився з дуже веселою дівчиною, вона не така красива, але зате дуже весела і з нею абсолютно легко і не нудно (назвемо її Вероніка).

Загалом, була у нас близькість протягом місяця, що в підсумку призвело до вагітності. У нас з дружиною дітей поки немає, тобто це буде моя перша дитина. Я їй сказав, що одружуватися, звичайно, не збираюся на ній, а ось дитину допомагати виховувати буду в будь-якому випадку. Вероніка сказала, що обов’язково залишить дитину і якщо мене це напружує, то нічого страшного, виховає сама, благо вона із забезпеченої сім’ї. Проте, весь цей час до закінчення мого відрядження, виключаючи останній місяць, я провів з Веронікою.

Ось тут найцікавіше і почалося. Одного разу я ввечері заїхав в магазин за продуктами та там зустрів ту саму, до речі, забув її уявити, кликати її Марина. Дуже добре поспілкувалися, домовилися зустрітися на днях, повечеряти. Коротше добре повечеряли – весь останній місяць перед від’їздом у нас знову був незабутній і я відчув, що дійсно її люблю, причому вона відповіла взаємністю.

Пройшов місяць і я поїхав, Вероніці сказав, що приїду на пологи, а Марині сказав, що заберу її, а сам не знав ще, що робити з дружиною. Приїхав додому, помирився з дружиною, і все у нас стало знову прекрасно, але я ніяк їй не можу нічого сказати, ні про дитину, ні про дівчину в яку закоханий по вуха. А тут скоро настає час Х, коли народить Вероніка і коли пора забирати Марину, як і обіцяв. Ось.

Що робити в такій ситуації абсолютно не розумію. Одне тільки знаю точно, що, виявляється, дуже хочу потримати в руках свою майбутню дитину – прокидаються, мабуть, батьківські почуття, все ж таки первісток. Як бути?

Що робити? Зрозуміти ніяк не можу. Залишуся з дружиною – втрачу зв’язок з дитиною і втрачу свою любов. Залишуся з Веронікою – втрачу дружину і роки сімейного щастя, яке я випробував з нею, а також любов в особі Марини. Залишуся з Мариною – знову ж втрачу дитину і вищезазначені прожиті роки з дружиною, але зате знайду щастя в особі коханої й, можливо, з нею у мене будуть і діти, і довгі роки сімейного життя. Власне все розповів.

Related Post

Віра запросила мене в гості, а я не зрозумів натяку, подумав, що вона малознайома жінка…Віра запросила мене в гості, а я не зрозумів натяку, подумав, що вона малознайома жінка…

Йшов 40-й рік, я жив спокійним самотнім життям, іноді зустрічаючись з жінками старшого віку, з ними я почував себе впевнено, та й дурних питань про спільне життя вони не задавали.

Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від ньогоДієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну.

Через сон вона наче просила моєї допомогиЧерез сон вона наче просила моєї допомоги

Вчора мені наснилося, що я читаю книгу і, в ній описувалося, як гуляю я по парку з одною досить інтелігентною і культурною на вигляд старенькою, і вона говорила мені про

facebook