fbpx

Я один виховую трьох дітей. Колега по роботі, як дізналася про це почала занадто проявляти увагу, постійно натякає на відносини, а я не знаю як її позбутися

Втомився вже від підкатів колеги по роботі…

Думаю, що спочатку слід розповісти трохи про себе. Мені 33 роки, троє дітей. Старшій доньці 11 років, а двом близнюкам по 7 років. Три роки тому дружина померла. Діагностували рак легенів. Виявили хворобу у дружини занадто пізно, на четвертій стадії, коли вже пішли метастази.

Спочатку вона сама намагалася лікувати кашель, але він не проходив. Вирушила в поліклініку. Через місяць черг і блукань по нескінченних кабінетах поставили страшний діагноз. А вона весь цей час займалася самолікуванням, все лікувала застуду.

Останні два місяці її життя були найважчими. Так чого таїти? Це були взагалі найважчі місяці життя і у мене. Пам’ятаю, як її постійно нудило від ліків. Згадую це пекло і аж не по собі стає.

З тих пір став виховувати один трьох дітей. Переїхав назад до батьків, тому що просто не справлявся.

З тих пір у мене так і не було жінки. Немає сил на відносини, немає часу вільного. Але тут до на роботі до мене стала проявляти інтерес колега. Начебто симпатична жінка, знаки уваги всякі проявляє, кокетує. Тільки я до неї нічого не відчуваю. Не хочеться бути з людиною, до якої не відчуваєш ніяких почуттів.

Після роботи займаюся з дітьми уроками. Раз на місяць влаштовую собі розвантажувальний день: залишаю дітей у батьків, а сам напиваюсь. Це все. Ось і все задоволення.

Уже навіть став замислюватися над тим, щоб звільнитися і знайти інше місце роботи, тому що людську мову колега явно не розуміє. У мене після смерті дружини щось всередині обірвалося.

Related Post

Історія про те як коханець коханці коханку знайшовІсторія про те як коханець коханці коханку знайшов

Є у мене один знайомий. Назвемо його Паша (щоб ніхто не здогадався ім’я я змінила). На момент розповіді Паші було 38 років. Чоловік він був який вже багато чого зробив

Рая хотіла зробити чоловікові сюрприз і приїхала без попередження в його службову квартиру. Двері відчинила вагітна дівчинаРая хотіла зробити чоловікові сюрприз і приїхала без попередження в його службову квартиру. Двері відчинила вагітна дівчина

Початок цієї історії було покладено в одному маленькому містечку. Це була проста сім’я: чоловік Леонід – досвідчений інженер на заводі, дружина Раїса – середньостатистична лаборантка без вищої освіти. У них