Я от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай гроші

Катя, та худнути тобі треба, точно кажу, от схуднеш і зразу все налагодиться. – Тараторила Олена. А що, тобі вже не 30 років що організм швидко до всього звикає відновлюється, он дивись, шкіра яка, обвисла, зморшки, а ще складки зайві там.

Я от вже давно один препарат використовую, то і шкіра краща стає і нігті там, волосся. І тобі рекомендую, хочеш навіть зі знижкою замовлю, він дорогий прямо, але результат неперевершений.

Софія задумалася, адже ж дійсно, їй би не завадило привести себе в форму, їй 38 років, пора вже почати піклуватися про себе і своє здоров’я. Правда таблетки ці дорогі дуже сильно, але нічого, і без пігулок можна, щось придумає.

Наступного ранку Софія вже не сідала снідати, випила кави без цукру і побігла по справам, а в обідню перерву з жалем подивилася на вітрину з улюбленими пончиками і промчала мимо, щоб не дратувати саму себе.

Так не обідала, не снідала, пила воду і трішки їла зелені, овочів, салату. Через тиждень такої дієти у неї почалися труднощі, проблеми зі здоров’ям, головні болі, і це дуже сильно бентежило її чоловіка Володю, адже Софія завжди була така жвава, жива, а зараз аж зеленого кольору від голоду.

Переконати він її не міг, адже для Софії думка подруги з якою вона 19 років пліч о пліч була важлива, а раз Олена сказала, значить точно пора.

Через місяць Софія довела себе до того, що схудла на 15 кілограм,і це всього лиш за якісь 3.5 тижня, а потім неочікувано втратила свідомість. Її забрала швидка, діагностували низький рівень різних речовин, ще дуже сильне зневоднення і упадок сил.

Тут як тут прибігла Олена і почала тараторити знов щось про таблетки, її чоловік Соні вивів під руку і сказав одну фразу, щось про те що якщо вона ще раз з’явиться в житті Софії, то їй самій доведеться на таблетках сидіти.

Отак заядла подруга, якій просто треба було продати пігулки і отримати свій відсоток ледь не звела зі світу найкращого друга.

Related Post

Втомилася одна працювати над відносинамиВтомилася одна працювати над відносинами

Чоловік часто виходить з себе, трощить все навколо. У побуті не допомагає, ледачий. Я вважаю, що ідеальних чоловіків не буває, тому не кидаю його вже дев’ять років, працюю над нашими

Просто не можу без неї жити та не хочу втратити через дурість.Просто не можу без неї жити та не хочу втратити через дурість.

Мені 21 рік. Студент, майбутній програміст. Рік тому закохався у дівчину Валентину. Щоб було зрозуміло, людей я ціную виключно за розумом, інтелектом і, особливо, по можливості мислити і працювати, використовуючи