fbpx

Я от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай гроші

Катя, та худнути тобі треба, точно кажу, от схуднеш і зразу все налагодиться. – Тараторила Олена. А що, тобі вже не 30 років що організм швидко до всього звикає відновлюється, он дивись, шкіра яка, обвисла, зморшки, а ще складки зайві там.

Я от вже давно один препарат використовую, то і шкіра краща стає і нігті там, волосся. І тобі рекомендую, хочеш навіть зі знижкою замовлю, він дорогий прямо, але результат неперевершений.

Софія задумалася, адже ж дійсно, їй би не завадило привести себе в форму, їй 38 років, пора вже почати піклуватися про себе і своє здоров’я. Правда таблетки ці дорогі дуже сильно, але нічого, і без пігулок можна, щось придумає.

Наступного ранку Софія вже не сідала снідати, випила кави без цукру і побігла по справам, а в обідню перерву з жалем подивилася на вітрину з улюбленими пончиками і промчала мимо, щоб не спокушати саму себе.

Так не обідала, не снідала, пила воду і трішки їла зелені, овочів, салату. Через тиждень такої дієти у неї почалися труднощі, проблеми зі здоров’ям, головні болі, і це дуже сильно бентежило її чоловіка Володю, адже Софія завжди була така жвава, жива, а зараз аж зеленого кольору від голоду.

Переконати він її не міг, адже для Софії думка подруги з якою вона 19 років пліч о пліч була важлива, я раз Олена сказала, значить точно пора.

Через місяць Софія довела себе до того, що схудла на 15 кілограм,і це всього лиш за якісь 3.5 тижня, а потім неочікувано втратила свідомість. Її забрала швидка, діагностували низький рівень гемоглобіну, білків, а ще дуже сильне зневоднення і упадок сил.

Тут як тут прибігла Олена і почала тараторити знов щось про таблетки, її чоловік Соні вивів під руку і сказав одну фразу, щось про те що якщо вона ще раз з’явиться в житті Софії, то їй самій доведеться на таблетках сидіти.

Отак заядла подруга, якій просто треба було продати пігулки і отримати свій відсоток ледь не звела зі світу найкращого друга.

Related Post

Коханець розповідає мені про свою дружинуКоханець розповідає мені про свою дружину

Я вже 11 років у розлученні. Є онук, цікава робота, і не одна. Живемо разом з донькою-школяркою. Перші роки після розлучення ще сподівалася зустріти чоловіка для спільного життя, але траплялися