Перейти до вмісту

– Я пережила те, що у Славіка з’явилася коханка, мені навіть вдалося зберігти сімейне щастя

  • від

Ми з чоловіком давно разом і любимо одне одного. Я завжди вважала, що у нас міцна і щаслива сім’я.

Спочатку ми довго дружили, а потім стали зустрічатися. У нас в житті було багато труднощів, але ми все подолали, пройшовши рука об руку. Знайомі ми з моїх п’ятнадцяти років.

Одружилися через шість років після початку спілкування. Весілля було шикарним. Багато гостей, теплі слова, веселі конкурси – ми були просто щасливі.

А через півроку я дізнаюся, що у Слави є коханка. Земля пішла з-під ніг. Усередині все розривалося, біль був нестерпним. Я не могла нормально жити.

Погано їла, мучилася від безсоння, постійно нервувала. Була повна апатія. Напевно, мене зараз зрозуміють ті, хто пережив зраду коханої людини.

Ми почали часто сваритися. Слава то йшов від мене, то знову повертався. Ви, напевно, вважаєте, що треба було відразу його кинути і поставити крапку у стосунках.

Але я дуже любила чоловіка і не могла з ним розлучитися остаточно. Я молилася про те, щоб завагітніти від Слави, щоб у мене хоча б була дитина від нього, якщо не він сам.

І я завагітніла. Мій чоловік продовжував свої пригоди, я нервувала. Розлучитися я не погодилася, але жити разом ми перестали.

Я вирішила зосередитися на дитині і віддати їй всю свою любов. Незабаром малюк народився.

Слава зустрічав нас з пологового будинку, але потім поїхав назад до коханки. Я подумала, що раз вже у нас все одно нічого не вийшло, хай іде до іншої.

Погодилася на розлучення і навіть сама подала заяву. І тут чоловіка як підмінили. Зрозумівши, що він втрачає мене і сина, він став намагатися повернути мене.

А мені вже нічого не хотілося. Коли синові було вже рік, ми все-таки помирилися. Я точно знаю, що він більше не бачиться зі своєю коханкою.

Слава дуже вдячний мені за те, що я прийняла його назад. Я дійсно пробачила чоловіка. Вирішила просто забути про все і почати жити спочатку. У нас знову щаслива сім’я.

Синові вже шість років. Слава тепер дуже дорожить сім’єю і навіть не дивиться на сторону. Він завжди оберігає мене і піклується. Зараз, коли я дивлюся на своїх чоловіків, розумію, що все зробила правильно. Я рада, що зберегла нашу сім’ю. Наша любов подолала цю перешкоду, і тепер ми дійсно щасливі. Я вважаю, що виграла бій.